Utløpt pin-only EU / TED

Norway – Call centre – Market dialogue for the procurement of a contact centre system.

☆ Bokmerk
Oppdragsgiver Lånekassen
Publisert 26. mars 2025

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Om dette anbudet

Norway – Call centre – Market dialogue for the procurement of a contact centre system er en offentlig anbudskonkurranse kunngjort av Lånekassen 26.03.2025. Konkurransen gjelder kjøp innen callsenter. Konkurransen er publisert via EU TED. Kunngjøringen har referanse ted:194818-2025 og er også klassifisert under telekommunikasjonssystem, sentralbord, post- og telekommunikasjonstjenester, datatjenester: rådgivning, programvareutvikling, internett og systemstøtte. Det er totalt 24 tildelte kontrakter innen callsenter i vår database med median kontraktverdi på 15,2 mill kr.

Markedskontekst

Basert på 24 historiske tildelinger innen samme bransje.

15 208 180 kr Typisk kontraktverdi (median)
3 440 000 kr – 60 583 098 kr Prisspenn (min – maks)
13 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Telekommunikasjonssystem →

Bransjekoder (CPV)

32524000 - Telekommunikasjonssystem 32542000 - Sentralbord 64000000 - Post- og telekommunikasjonstjenester 72000000 - Datatjenester: rådgivning, programvareutvikling, internett og systemstøtte 72300000 - Datatjenester 79000000 - Forretningstjenester: lov, reklame, rådgiving, ansettelse, trykking og sikkerhet 79500000 - Kontorstøttetjenester 79510000 - Telefonsvarertjenester 79512000 - Callsenter

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 26. mars 2025 av Lånekassen.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra Lånekassen

Lignende anbud

Flere anbud i samme bransje