Aktiv cn-standard EU / TED

Norway – Refuse-compaction vehicles – Procurement of refuse collection vehicles with crane round 2 - Hallingdal Sanitation

☆ Bokmerk
Tilbudsfrist 6. oktober 2026
29 dager igjen
Publisert 4. september 2026
Bør du by? Nøytralt utgangspunkt

Vei anbudet mot egen kapasitet og kompetanse.

  • 29 dager til frist – god tid til å forberede tilbud

Logg inn for å se hvor godt anbudet matcher din bedrift.

Basert på historiske tildelinger for tilsvarende anbud. Veiledende – ikke en garanti for utfall.

📝 Generer AI-tilbudsutkast

1-siders draft tilpasset bedriftsprofilen din. Spar timer på første utkast. 49 kr per utkast. Pro-abonnenter får 5/mnd inkludert.

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Sammendrag fra kunngjøring og vedlegg (AI-generert)

Hva skal kjøpes inn?
Det skal anskaffes to en-kammer renovasjonskjøretøy med kraner, hvorav ett er av typen 6x2 og ett av typen 8x4. Det skal også leveres fem års service- og reparasjonsavtaler for chassisene til de to kjøretøyene, samt opsjoner for serviceavtaler for forlengelser og kransystemer.

Sentrale krav til leverandør
- Ikke oppgitt

Praktiske forhold
- Leveringssted er Kleivi Næringspark 31, 3570 Ål.
- Ikke oppgitt om kontraktslengde eller antall leveranser per år.

Tildelingskriterier
Ikke spesifisert i utdraget.

Generert fra kunngjøring og 0 vedlegg. Les originaldokumentene for autoritative krav.

Klar for å levere?

Få et ferdig 1-siders tilbudsutkast generert fra kunngjøringen og bedriftsprofilen din. 49 kr. Pro-abonnenter får 5/mnd inkludert.

Beskrivelse

The contract is for the procurement of one-chamber sanitation vehicles with cranes, 1 6x2 and 1 8x4. Tenders shall also be submitted for five year service and repair agreements on the chassis for each of the two vehicles. Option for service agreements for extensions and crane systems. The delivery shall be delivered to Kleivi Næringspark 31, 3570 Ål.

Markedskontekst

Basert på 4 historiske tildelinger innen samme bransje og fylke.

2 400 000 kr Typisk kontraktverdi (median)
2 300 000 kr – 12 000 000 kr Prisspenn (min – maks)
3 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Motorkjøretøyer til spesielle formål →

Bransjekoder (CPV)

34144000 - Motorkjøretøyer til spesielle formål 34144512 - Renovasjonsvogner med komprimator

Geografi

Buskerud

Stedet er hentet direkte fra kunngjøringen og kan være oppdragsgivers administrative region, ikke nødvendigvis der ytelsen faktisk leveres.

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 4. september 2026 av Hallingdal Renovasjon IKS.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra Hallingdal Renovasjon IKS

Lignende anbud

Flere anbud i samme bransje