Norway – Information technology services – Procurement of a case and archive system
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Beskrivelse
The Social Security Court shall procure and establish a system for all employees who use the current case and archive system. A detailed description of the delivery is given in SSA-L annex 1.
Markedskontekst
Basert på 674 historiske tildelinger innen samme bransje.
Mest aktive vinnere
- Crayon AS 20 kontrakter
- Atea AS 19 kontrakter
- Experis AS 16 kontrakter
- Brainbase AS 14 kontrakter
- Knowit AS 14 kontrakter
Krav og betingelser
Strukturerte felter fra konkurransegrunnlaget (eForms-XML).
Tildelingskriterier
- ( %)
- ( %)
Bransjekoder (CPV)
39132000 - Arkivsystem 48000000 - Programvare og informasjonssystemer 72000000 - Datatjenester: rådgivning, programvareutvikling, internett og systemstøtte 72222300 - IT-tjenesterTildelinger
| Vinner | Verdi | Dato |
|---|---|---|
| Sikri AS 922308055 ↗ | 5 000 000 kr | 21.08.2024 |
Om denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 21. august 2024 av TRYGDERETTEN. Estimert verdi er 5 000 000 kr, eks. mva.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra TRYGDERETTEN
- Norway – Information technology services – Procurement of a case and archive system (22.01.2024)
- Anskaffelse av bistand til forprosjekt (28.08.2023)
- Anskaffelse av bistand til forprosjekt (24.08.2023)
- Norway-Oslo: Data network management services (04.04.2022)
- Norway-Oslo: Data services (09.10.2020)
Lignende anbud
Flere anbud i samme bransje
- Norway – Custom software development services – Consultancy services technical modernisation of the payment area in the Nav · ARBEIDS OG VELFERDSETATEN (03.09.2026)
- Norway – Software package and information systems – Observability platform for Sykehuspartner HF · SYKEHUSINNKJØP HF (03.09.2026)
- Konsulentbistand teknisk modernisering av utbetalingsområdet i Nav · ARBEIDS OG VELFERDSETATEN (03.09.2026)
- Norway – IT services: consulting, software development, Internet and support – Consultancy services ICT for the health authorities in Norway · SYKEHUSINNKJØP HF · avsluttet (02.09.2026)
- Norway – IT services: consulting, software development, Internet and support – Security Culture Programme · Statsforvalterens fellestjenester (01.09.2026)
- Sikkerhetskulturprogram · Statsforvalterens fellestjenester (01.09.2026)
- Norway – IT services: consulting, software development, Internet and support – Security Culture Programme · Statsforvalterens fellestjenester (31.08.2026)
- Sikkerhetskulturprogram · Statsforvalterens fellestjenester (31.08.2026)
- Norway – Software programming and consultancy services – Contract award of a "lighthouse management app" · KYSTVERKET · tildelt (28.08.2026)
- Norway – IT services: consulting, software development, Internet and support – Managed Detection and Incident Response Services · NORGES BANK · tildelt (28.08.2026)