Utløpt cn-standard EU / TED

Norway – Information technology services – Procurement of a case and archive system

☆ Bokmerk
Oppdragsgiver TRYGDERETTEN
Tilbudsfrist 26. februar 2024
Publisert 22. januar 2024

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Beskrivelse

The Social Security Court shall procure and establish a system for all employees who use the current case and archive system. A detailed description of the delivery is given in SSA-L annex 1.

Markedskontekst

Basert på 674 historiske tildelinger innen samme bransje.

5 000 000 kr Typisk kontraktverdi (median)
1 kr – 2 000 000 000 kr Prisspenn (min – maks)
288 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Arkivsystem →

Bransjekoder (CPV)

39132000 - Arkivsystem 48000000 - Programvare og informasjonssystemer 72000000 - Datatjenester: rådgivning, programvareutvikling, internett og systemstøtte 72222300 - IT-tjenester

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 22. januar 2024 av TRYGDERETTEN.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra TRYGDERETTEN

Lignende anbud

Flere anbud i samme bransje