Utløpt cn-standard EU / TED

Norway – Recruitment services – Procurement of a joint contract for recruitment services.

☆ Bokmerk
Tilbudsfrist 8. september 2025
Estimert verdi 36 000 000 kr
Publisert 10. juli 2025

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Sammendrag fra kunngjøring og vedlegg (AI-generert)

Hva skal kjøpes inn?
Det skal inngås en rammeavtale med opptil fem tilbydere for rekrutteringstjenester rettet mot toppledere og mellomledere i felles departementer, samt underliggende enheter der departementet rekrutterer. Det er behov for ekstern bistand til rekruttering for deler av behovet som ikke dekkes av interne ressurser.

Sentrale krav til leverandør
- Ingen spesifikke kvalifikasjonskrav er nevnt i teksten.

Praktiske forhold
- Kontraktslengde: ikke oppgitt
- Opsjon: ikke oppgitt
- Leveringssted/geografi: felles departementer og underliggende enheter
- Antall leveranser per år: ikke oppgitt

Tildelingskriterier
Ikke spesifisert i utdraget.

Generert fra kunngjøring og 0 vedlegg. Les originaldokumentene for autoritative krav.

Beskrivelse

The main objective of the procurement is to establish a framework agreement with up to five tenderers for assistance with the recruitment of top managers and middle managers in the joint ministries, including underlying entities where the ministry is recruiting. The senior manager is defined as the Ministry Council, director general, other internal senior management positions who report to the ministry council and senior manager of underlying entities where the ministry is responsible for the recruitment. Parts of the ministry community ́s need for recruitment services will be covered by DSS ́ internal service or by the ministries ́ own resources. There is a need for assistance from external recruitment agencies for the part not covered by DSS ́service.

Markedskontekst

Basert på 513 historiske tildelinger innen samme bransje.

5 900 000 kr Typisk kontraktverdi (median)
1 kr – 2 825 000 000 kr Prisspenn (min – maks)
212 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Rekrutteringstjenester →

Bransjekoder (CPV)

79600000 - Rekrutteringstjenester 79610000 - Arbeidsformidlingtjenester 79634000 - Karriererådgivertjenester 79635000 - Bedømmelsessentertjenester i forbindelse med ansettelser

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 10. juli 2025 av Departementenes sikkerhets- og serviceorganisasjon. Estimert verdi er 36 000 000 kr, eks. mva.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra Departementenes sikkerhets- og serviceorganisasjon

Lignende anbud

Aktiv · Norsk nukleær dekommisjonering (NND) · Frist 11.09.2026

463 Rammeavtale for kjøp av administrative tjenester

Inngåelse av ikke eksklusiv rammeavtale med flere leverandører for kjøp av administrative tjenester innenfor HR, økonomi og regnskap, prosjekt og saksbehandling samt analyser til NND og IFE NUK, lokal…

935 000 000 kr
02.09.2026
8 dager igjen
Aktiv · Kongsvinger Kommune · Frist 05.10.2026

Vikartjenester til GIR IKS og SOR IKS 2027 - 2031

Regionalt Innkjøp i Kongsvingerregionen planlegger å kunngjøre en konkurranse om levering av vikartjenester til Glåmdal Interkommunale Renovasjonsselskap (GIR IKS) og Solør Renovasjon IKS (SOR IKS).Fø…

12 000 000 kr
02.09.2026
32 dager igjen
Aktiv · Kongsvinger Kommune · Frist 05.10.2026

Vikartjenester til GIR IKS og SOR IKS 2027 - 2031

Regionalt Innkjøp i Kongsvingerregionen planlegger å kunngjøre en konkurranse om levering av vikartjenester til Glåmdal Interkommunale Renovasjonsselskap (GIR IKS) og Solør Renovasjon IKS (SOR IKS).Fø…

12 000 000 kr
02.09.2026
32 dager igjen
Aktiv · Elverum kommune · Frist 01.10.2026

Norway – Health and social work services – EL-26-07 Framework agreement for temporary staff for Elverum municipality.

Purpose and scope Elverum municipality intends to enter into a framework agreement for temporary staff services within municipal health and care services. The contract includes, among other things: Do…

44 000 000 kr
28.08.2026
28 dager igjen
Aktiv · Norsk nukleær dekommisjonering (NND) · Frist 04.09.2026

463 Rammeavtale for kjøp av administrative tjenester

Inngåelse av ikke eksklusiv rammeavtale med flere leverandører for kjøp av administrative tjenester innenfor HR, økonomi og regnskap, prosjekt og saksbehandling samt analyser til NND og IFE NUK, lokal…

935 000 000 kr
28.08.2026
1 dager igjen
Aktiv · Elverum kommune · Frist 01.10.2026

EL-26-07 Rammeavtale for helsevikarer til Elverum kommune

Formål og omfang Elverum kommune har til hensikt å inngå rammeavtale for levering av vikartjenester innen kommunale helse- og omsorgstjenester. Avtalen omfatter blant annet: Leger til bruk i institu…

44 000 000 kr
28.08.2026
28 dager igjen

Flere anbud i samme bransje