Norway – Software supply services – Procurement - Jetbrain's software licences
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Beskrivelse
The Brønnøysund Register Centre would like to use this procurement to enter into a contract with one supplier who is a dealer of Jetbrain licences and therefore outsources support and maintenance as well as supplementary procurements of licences.
Markedskontekst
Basert på 341 historiske tildelinger innen samme bransje.
Mest aktive vinnere
- Crayon AS 35 kontrakter
- Visma Enterprise AS 21 kontrakter
- Atea AS (Hovedenhet) 15 kontrakter
- Atea AS 11 kontrakter
- Artifik AS 6 kontrakter
Krav og betingelser
Strukturerte felter fra konkurransegrunnlaget (eForms-XML).
Tildelingskriterier
- ( %)
Bransjekoder (CPV)
48100000 - Bransjespesifikk programvare 48200000 - Nettverks, internett og intranett programvare 48700000 - Programvare verktøy 72261000 - Programvaresupport 72266000 - Konsulentvirksomhet i forbindelse med programvare 72267100 - Vedlikehold av IT-programvare 72268000 - Levering av programvare 72400000 - Internett tjenesterTildelinger
| Vinner | Verdi | Dato |
|---|---|---|
| CRAYON AS 991124810 ↗ | 8 000 000 kr | 07.05.2026 |
Om denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 7. mai 2026 av Registerenheten i Brønnøysund. Estimert verdi er 8 000 000 kr, eks. mva.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra Registerenheten i Brønnøysund
- Markedsundersøkelse - Bistand til forebygging av registermanipulasjon (04.09.2026)
- Norway – Custom software development services – Dynamic Purchasing System - System Development (29.06.2026)
- Norway – Systems testing services – Dynamic purchasing system - Testing and test management (29.06.2026)
- Dynamisk innkjøpsordning - Testing og testledelse (29.06.2026)
- Dynamisk innkjøpsordning - Systemutvikling (29.06.2026)
Lignende anbud
Norway – Application service providers – Procurement of a case and archive system for cloud service.
Flere anbud i samme bransje
- Anskaffelse - KI Turnus 2026 · Ålesund kommune (04.09.2026)
- 26/01517 Anskaffelse av digital løsning til forvaltning av infrastruktur · NIBIO, Norsk institutt for bioøkonomi (04.09.2026)
- Norway – Software supply services – Intention notice - Trade system for property taxes · Skien kommune · avsluttet (03.09.2026)
- Intensjonskunngjøring - Fagsystem for Eiendomsskatt · Skien kommune (03.09.2026)
- Leveranse av programvare og tjenester fra Norkart AS · Leka Kommune (01.09.2026)
- Norway – Content or data standardization and classification services – 26/01369 Data Vault 2.0 modelling tool - FHI · Norsk Helsenett SF (27.08.2026)
- Norway – Software implementation services – EPJ health centre - Målselv municipality (stage 1: Qualification) · Målselv kommune (27.08.2026)
- Invitasjon til markedsdialog - Felles nasjonal KI-satsning for kommuner og fylkeskommuner · KS (Kommunesektorens organisasjon) (27.08.2026)
- Data Vault 2.0 modelling tool - FHI · Norsk Helsenett SF (27.08.2026)
- Anskaffelse helpdesksystem – sakssystem for brukerstøtte · Melhus Kommune · tildelt (26.08.2026)