Aktiv cn-standard EU / TED

Norway – Application service providers – Procurement of a case and archive system for cloud service.

☆ Bokmerk
Oppdragsgiver FORSVARSHISTORISK MUSEUM
Tilbudsfrist 9. oktober 2026
35 dager igjen
Estimert verdi 10 000 000 kr
Publisert 3. september 2026
Bør du by? Verdt å vurdere

Signalene peker i din favør. Sjekk kravene og vurder et tilbud.

  • 35 dager til frist – god tid til å forberede tilbud
  • 🎯18 ulike leverandører deler 18 sammenlignbare kontrakter – åpent marked uten dominerende aktør

Logg inn for å se hvor godt anbudet matcher din bedrift.

Basert på historiske tildelinger for tilsvarende anbud. Veiledende – ikke en garanti for utfall.

📝 Generer AI-tilbudsutkast

1-siders draft tilpasset bedriftsprofilen din. Spar timer på første utkast. 49 kr per utkast. Pro-abonnenter får 5/mnd inkludert.

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Sammendrag fra kunngjøring og vedlegg (AI-generert)

Hva skal kjøpes inn?
Det skal anskaffes et sak- og arkivsystem som tilbys som en skybasert tjeneste. Systemet skal bidra til effektiv saksbehandling, forbedrede arbeidsprosesser med mulighet for automatisering, samt journaldokumentasjon og arkivering i henhold til lovgivning.

Sentrale krav til leverandør
- Leverandøren skal være ansvarlig for oppgradering av systemet.
- Leverandøren skal håndtere integrasjoner, sikkerhet, drift og vedlikehold av systemet.
- Leverandøren må kunne sikre informasjonssikkerhet og personvern i dokumentene.

Praktiske forhold
- Systemet skal leveres som en skybasert tjeneste.
- Kontraktslengde og opsjoner er ikke spesifisert.
- Leveringssted/geografi er ikke oppgitt.
- Antall leveranser per år er ikke oppgitt.

Tildelingskriterier
Ikke spesifisert i utdraget.

Generert fra kunngjøring og 0 vedlegg. Les originaldokumentene for autoritative krav.

Klar for å levere?

Få et ferdig 1-siders tilbudsutkast generert fra kunngjøringen og bedriftsprofilen din. 49 kr. Pro-abonnenter får 5/mnd inkludert.

Beskrivelse

The objective of the procurement is to enter into a contract for the procurement of a case and archive system. The system shall be provided as a cloud service. The tenderer shall be responsible for upgrading the system and any integrations, security, operation and maintenance of the system. The system shall contribute to: efficient case handling effective work processes with an option for automation journaling and archiving in accordance with legislation' inspections in the company ́s documents to safeguard information security and privacy.

Markedskontekst

Basert på 18 historiske tildelinger innen samme bransje og fylke.

12 000 000 kr Typisk kontraktverdi (median)
735 000 kr – 1 200 000 000 kr Prisspenn (min – maks)
18 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Programvare og informasjonssystemer →

Bransjekoder (CPV)

48000000 - Programvare og informasjonssystemer 72416000 - Leverandør av applikasjonstjenester 72512000 - Dokumenthåndteringstjenester

Geografi

Oslo

Stedet er hentet direkte fra kunngjøringen og kan være oppdragsgivers administrative region, ikke nødvendigvis der ytelsen faktisk leveres.

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 3. september 2026 av FORSVARSHISTORISK MUSEUM. Estimert verdi er 10 000 000 kr, eks. mva.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra FORSVARSHISTORISK MUSEUM

Lignende anbud

Flere anbud i samme bransje