Utløpt F01

2020-35 Intensjonskunngjøring Grøtta bru

☆ Bokmerk
Estimert verdi 25 000 000 kr
Publisert 15. april 2024

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Sammendrag fra kunngjøring og vedlegg (AI-generert)

Hva skal kjøpes inn?
Det skal inngås en før-kommersiell anskaffelse (FoU) for bygging av overbygning på Grøtta bru i Rauma kommune. Leveransen omfatter bruk av resirkulert aluminium og ekstruderte profiler i konstruksjonen av bruens overbygning for kjøretøy.

Sentrale krav til leverandør
- Ingen spesifikke krav nevnt i teksten.

Praktiske forhold
- Kontraktslengde: ikke oppgitt
- Opsjon: ikke oppgitt
- Leveringssted: Grøtta bru, Rauma kommune
- Antall leveranser per år: ikke oppgitt

Tildelingskriterier
Ikke spesifisert i utdraget.

Generert fra kunngjøring og 0 vedlegg. Les originaldokumentene for autoritative krav.

Beskrivelse

MRFk, Vegavdelinga har til intensjon å inngå en før-kommersiell anskaffelse (FoU) med Leirvik AS.  Leveransen gjelder overbygning på bru for kjøretøy, Grøtta bru i Rauma kommune. Arbeidet er et FoU arbeid der bruk av resirkulert aluminium og ekstruderte profiler brukes til å bygge en overbygningen på kjørebru.

Markedskontekst

Basert på 1 historiske tildelinger innen samme bransje og fylke.

1 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Gruvedrift, grunnmetaller og relaterte produkter →

Bransjekoder (CPV)

14000000 - Gruvedrift, grunnmetaller og relaterte produkter 14700000 - Grunnmetaller 14720000 - Aluminium, nikkel, scandium, titanium og vanadium 14721000 - Aluminium 44000000 - Konstruksjonsstrukturer og materiale; reserveprodukter til konstruksjon (bortsett fra elektriske apparater) 44200000 - Strukturprodukter 44210000 - Strukturer og deler av strukturer 44212000 - Strukturprodukter og deler, bortsett fra Prefabrikkerte bygninger 44212100 - Bro 45000000 - Bygge- og anleggsvirksomhet 45200000 - Deler av eller komplette byggekonstruksjoner samt anleggsarbeider 45260000 - Takarbeid og annet spesialarbeid innen for Bygge- og anleggsfagene 45262000 - Spesialiserte bygge- og anleggsarbeid, unntatt takarbeid 45262600 - Diverse spesialisert konstruksjonsarbeid 45262680 - Sveising 73000000 - Forsknings- og utviklingsvirksomhet og tilhørende konsulenttjenester

Geografi

Finnmark

Stedet er hentet direkte fra kunngjøringen og kan være oppdragsgivers administrative region, ikke nødvendigvis der ytelsen faktisk leveres.

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på Doffin 15. april 2024 av Møre og Romsdal Fylkeskommune. Estimert verdi er 25 000 000 kr, eks. mva.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra Møre og Romsdal Fylkeskommune

Lignende anbud

-
· Sogndal kommune · Frist 04.09.2026

Oppussing av Granliavegen 40-50

4 700 000 kr
-
· Sogndal kommune · Frist 04.09.2026

Oppussing av Granliavegen 40-50

4 700 000 kr
-

Flere anbud i samme bransje