Tingvoll kommune

Org.nr 964981515 · Se økonomi på regnskapsbasen.no →

64
Kunngjøringer totalt
77 400 000 kr
Samlet verdi
0
Aktive nå

Om Tingvoll kommune som offentlig innkjøper

Tingvoll kommune har publisert 64 anbudskunngjøringer på Doffin, sist 15. juni 2026. Samlet estimert kontraktverdi for disse er 77 400 000 kr. Som offentlig oppdragsgiver er Tingvoll kommune omfattet av lov om offentlige anskaffelser og må kunngjøre anskaffelser over terskelverdi i Doffin og eventuelt TED.

Leverandører som ønsker å levere til Tingvoll kommune bør følge med på nye konkurranser her. Sett opp varsling for å få beskjed automatisk når nye anbud publiseres.

Markedsinnsikt

Basert på 3 historiske tildelinger fra Tingvoll kommune.

4 559 862 kr Sum tildelt (historisk total)
1 519 954 kr Snitt-kontrakt (gjennomsnitt)
733 862 kr Typisk kontrakt (median)

Mest brukte leverandører

Innkjøpsoversikt 2024

Aggregerte tall fra KOSTRA (SSB). Viser hvor mye Tingvoll kommune kjøper inn, og hvor stor andel som faktisk gikk via formelle anbudskunngjøringer.

448 MNOK
Totale utgifter
140 MNOK
Kjøp av varer/tjenester
Vis 5-årshistorikk
År Total drift (MNOK) Kjøp varer/tjenester Via anbud
2024 448 140 -
2023 408 135 4
2022 366 109 -
2021 333 92 -
2020 325 88 -

«Direkteanskaffelser» er differansen mellom totalt kjøp av varer/tjenester og verdien av kontrakter tildelt via Doffin-kunngjøringer. Dette inkluderer kjøp under terskelverdi og rammeavtaler som ikke er detaljert publisert.

KOFA-historikk

1 klagesak mot Tingvoll kommune hos Klagenemnda for offentlige anskaffelser. · siste 06.08.2024

SakKlagerSak gjelderUtfall
2024-946 Tingvoll ungdomsklubb Ulovlig direkte anskaffelse Avvist - saken ubegrunnet elle

Tildelte kontrakter

KontraktVinnerVerdiDato
Vaskeritjenester Tingvoll kommune TROLLHEIM ARBEID & INKLUDERING AS 3 500 000 kr 23.03.2023
Tingvoll kirke - Anbud belysning rundt plasser, bygninger og gangveier Øra Elektro AS 326 000 kr 03.05.2019
Restaurering av betongsøyler på Straumsnes barne- og ungdomsskole Smørholm 733 862 kr 14.09.2018

Historiske kunngjøringer

Utløpt · Frist 13.07.2026

Norway – Civil engineering consultancy services – Consultancy services in the preliminary project phase for alterations to the Tingvoll Centre.

The objective of the procurement is to enter into a contract for the delivery of consultancy services in connection with alterations to the Tingvoll Centre. The Tingvoll Centre is located inTingvollvå…

2 500 000 kr
15.06.2026
Utløpt · Frist 13.07.2026

Rådgivertjenester i forprosjektfase for ombygging av Tingvollsenteret

Anskaffelsens formål er å inngå kontrakt om leveranse av rådgivertjeneste iforbindelse med ombygging av Tingvollsenteret. Tingvollsenteret er lokalisert iTingvollvågen, kommunesenteret i Tingvoll komm…

2 500 000 kr
15.06.2026
Utløpt · Frist 05.06.2026

Ombygging av lokaler til hjemmetjenesten i Tingvoll

Anskaffelsens formål er å inngå kontrakt om kjøp av komplett prosjektering og utførelse av arbeider i forbindelse med ombygging av eksisterende lokaler på en av kommunens institusjoner.Hjemmetjenesten…

2 500 000 kr
09.05.2026
Utløpt · Frist 20.05.2026

Natursats - Revisjon kommunedelplan naturmangfold

Tingvoll kommune innbyr til konkurranse for å revidere tidligere vedtatt kommunedelplan for naturmangfold for temaene strandsone og kulturlandskap. Arbeidet skal gjøres i henhold til Miljødirektoratet…

500 000 kr
29.04.2026
Utløpt · Frist 06.03.2026

Norway – Construction consultancy services – Consultancy services in the preliminary project phase for alterations to the Tingvoll Centre.

The objective of the procurement is to enter into a contract for the delivery of consultancy services in connection with alterations to the Tingvoll Centre. The Tingvoll Centre is located in Tingvollv…

2 400 000 kr
05.03.2026
Utløpt · Frist 06.03.2026

Rådgivertjenester i forprosjektfase for ombygging av Tingvollsenteret

Anskaffelsens formål er å inngå kontrakt om leveranse av rådgivertjeneste iforbindelse med ombygging av Tingvollsenteret. Tingvollsenteret er lokalisert i Tingvollvågen, kommunesenteret i Tingvoll kom…

2 400 000 kr
04.03.2026
Utløpt · Frist 03.03.2026

Norway – Construction consultancy services – Consultancy services in the preliminary project phase for alterations to the Tingvoll Centre.

The objective of the procurement is to enter into a contract for the delivery of consultancy services in connection with alterations to the Tingvoll Centre. The Tingvoll Centre is located in Tingvollv…

2 400 000 kr
04.02.2026
Utløpt

Markedsdialog - Tingvoll Blålys, ombygging av Tingvollsenteret

Tingvoll kommune inviterer aktuelle leverandører til markedsdialog i forbindelse med kommende anskaffelse av detaljprosjektering for ombygging av Tingvollsenteret i Tingvollvågen. Markedsdialogen gjen…

03.12.2025
Utløpt

Markedsdialog - nytt kloakkrenseanlegg i Tingvollvågen

Tingvoll kommune inviterer til markedsdialog i forbindelse med anskaffelse av avløpsplan og nytt kloakkrenseanlegg i Tingvollvågen. Ønsket format er digitale eller fysiske en-til-en-møter mellom oppdr…

20.11.2025
Utløpt · Frist 15.10.2025

VINTERVEDLIKEHOLD KOMMUNALE VEIER TINGVOLL 2025-28

Tingvoll Kommune, Næring, plan og teknisk innbyr med dette til åpen anbudskonkurranse om rammeavtale 3+1 i forbindelse med anskaffelse av Vintervedlikehold av kommunale veier i Tingvoll kommune.

7 500 000 kr
24.09.2025
Utløpt · Frist 04.08.2025

Kjøp av helårlig tilbud til enslige mindreårige ved folkehøyskole

Anskaffelsens formål er å inngå kontrakt om kjøp av enkeltplasser ved folkehøyskole skoleåret 2025/2026 for fremmedspråklige elever som er bosatt som enslige mindreårig i Tingvoll kommune.Tingvoll kom…

1 400 000 kr
28.06.2025
3 500 000 kr
30.03.2023
15.03.2023
Utløpt · Frist 17.03.2023

Bygningsmessige brannverntiltak

27.02.2023
3 500 000 kr
21.02.2023
Utløpt · Frist 22.03.2023

Vaskeritjenester Tingvoll kommune

3 500 000 kr
18.02.2023
2 000 000 kr
15.02.2023
Utløpt · Frist 28.10.2021

Fløystad Bru

15.10.2021
Utløpt · Frist 10.09.2021

Utskifting til LED-gatelys i Tingvoll kommune

01.07.2021
24.06.2021
07.06.2021
Utløpt · Frist 01.03.2021

Utskifting vannledninger Tingvoll

05.02.2021
Utløpt · Frist 15.10.2020

Honnhammervegen - skredsikring

22.09.2020
08.09.2020
Utløpt · Frist 29.05.2020

Byggeleder Straumsnes flerbrukshall

500 000 kr
04.05.2020
Utløpt · Frist 24.02.2020

Grusing av kommunale veger i Tingvoll 2020

1 200 000 kr
16.01.2020
38 000 000 kr
13.11.2019
02.09.2019
15.08.2019
Utløpt · Frist 30.08.2019

Tingvoll kirke - innvendig belysning

14.08.2019
13.08.2019
13.07.2019
Utløpt · Frist 23.08.2019

Skifte av gulvbelegg på Vonheim

08.07.2019