Veiledende kunngjøring Øyebeskyttelse til nasjonalt beredskapslager for smittevern
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Beskrivelse
Sykehusinnkjøp HF, på vegne av de regionale helseforetakene, gjennomfører en anskaffelse av hygieneprodukter, 255 000 briller og 485 000 visir, til nasjonalt beredskapslager i Norge. Anskaffelsen omfatter 2 delkontrakter: - Briller, engangs- Visir
Markedskontekst
Basert på 30 historiske tildelinger innen samme bransje.
Mest aktive vinnere
- Sverre W. Monsen AS 2 kontrakter
- Tess Sør AS 2 kontrakter
- XC Sports Equipment 2 kontrakter
- Bertel O. Steen Defence & Security AS 2 kontrakter
- UniformPartner AS 2 kontrakter
Se alle vinnere innen Klær, fottøy, bagasjeartikler og tilbehør →
Bransjekoder (CPV)
18000000 - Klær, fottøy, bagasjeartikler og tilbehør 18400000 - Spesialklær og tilbehør 18440000 - Hodeplagg 18443000 - Hodeplagg og tilbehør 18443500 - Visirer 33000000 - Medisinsk utstyr, legemidler og utstyr til personlig pleie 33700000 - Personlig pleieprodukter 33730000 - Øyepleieprodukter og korrektive linser 33734000 - Briller 33735000 - BeskyttelsesbrillerOm denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på Doffin 5. februar 2026 av SYKEHUSINNKJØP HF. Estimert verdi er 7 500 000 kr, eks. mva.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra SYKEHUSINNKJØP HF
- Kontraktstildeling: Røntgensystem med gjennomlysning til Sykehuset Østfold HF (04.09.2026)
- Felles regionale kvalitetshåndbøker (04.09.2026)
- Kontraktstildeling: Ultralydapparatet og skopiutstyr til Sørlandet Sykehus HF (04.09.2026)
- Antistatiske sko/sandaler- operasjon NLSH- antistatiske sandaler, klogger og joggesko (04.09.2026)
- Antistatiske sko/sandaler- operasjon NLSH (04.09.2026)
Lignende anbud
Flere anbud i samme bransje
- Norway – Occupational clothing, special workwear and accessories – Framework agreement for protective clothes and work clothes. · NGIR IKS · tildelt (03.09.2026)
- Rammeavtale for verneklede og arbeidstøy · NGIR IKS · tildelt (03.09.2026)
- Norway – Clothing, footwear, luggage articles and accessories – Workwear, shoes and protective equipment · Vestfold fylkeskommune · tildelt (06.07.2026)
- Arbeidstøy, sko og verneutstyr · Vestfold fylkeskommune · tildelt (06.07.2026)
- Rammeavtale - Redningshjelmer med øyebeskyttelse - OPPDATERT · Nedre Romerike brann- og redningsvesen IKS · avsluttet (24.06.2026)
- Norway – Occupational clothing, special workwear and accessories – Framework agreement for protective clothes and work clothes. · NGIR IKS · avsluttet (19.06.2026)
- Rammeavtale for verneklede og arbeidstøy · NGIR IKS · avsluttet (18.06.2026)
- Massetjenesteutstyr · Politiets fellestjenester · tildelt (05.06.2026)
- Norway – Clothing, footwear, luggage articles and accessories – 20250032 Framework agreement work wear · Skatteetaten · tildelt (01.06.2026)
- Norway – Occupational clothing, special workwear and accessories – Framework agreement for protective clothes and work clothes. · NGIR IKS · avsluttet (01.06.2026)