Utløpt Kunngjøring av konkurranse

Veiledende kunngjøring AV-utstyr og tilhørende tjenester

☆ Bokmerk
Oppdragsgiver Stavanger kommune
Publisert 21. august 2021

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Om dette anbudet

Veiledende kunngjøring AV-utstyr og tilhørende tjenester er en offentlig anbudskonkurranse kunngjort av Stavanger kommune 21.08.2021. Konkurransen gjelder kjøp innen audiovisuelt (av) utstyr i Nordland. Kunngjøringen har referanse 2021-363628 og er også klassifisert under lerret, elektroniske tavler eller tilbehør, multimediautstyr, videomonitorer, farge. Det er totalt 9 tildelte kontrakter innen audiovisuelt (av) utstyr i Nordland i vår database med median kontraktverdi på 5,9 mill kr.

Markedskontekst

Basert på 9 historiske tildelinger innen samme bransje og fylke.

5 903 379 kr Typisk kontraktverdi (median)
2 099 721 kr – 40 000 000 kr Prisspenn (min – maks)
6 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Lerret →

Bransjekoder (CPV)

19212300 - Lerret 30195200 - Elektroniske tavler eller tilbehør 32321200 - Audiovisuelt (AV) utstyr 32322000 - Multimediautstyr 32323100 - Videomonitorer, farge 32342000 - Høyttalere 50340000 - Reparasjon og vedlikehold av audiovisuelt og optisk utstyr

Geografi

Nordland

Stedet er hentet direkte fra kunngjøringen og kan være oppdragsgivers administrative region, ikke nødvendigvis der ytelsen faktisk leveres.

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på Doffin 21. august 2021 av Stavanger kommune.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra Stavanger kommune

Lignende anbud

Aktiv · OFA IKS

Markedsdialog: Rammeavtale for IT-maskinvare, AV-utstyr og livssyklustjenester

Bakgrunn og behov OFA IKS planlegger en ny rammeavtale for IT-maskinvare og tilhørende tjenester på vegne av kommuner, fylkeskommunen og øvrige deltakende virksomheter. Formålet er å sikre effektiv, …

31.08.2026

Markedsdialog: PC-er, brukerutstyr og Teams Rooms-løsninger

Troms fylkeskommune inviterer leverandører til markedsdialog i forbindelse med en kommende anskaffelse av PC-er, IT-brukerutstyr og Teams Rooms-løsninger. Troms fylkeskommune er i planleggingsfasen fo…

25.06.2026

Flere anbud i samme bransje