Utløpt
F01
Veiledende kunngjøring - anskaffelse av storkjøkkenutstyr til helseforetakene i Norge
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Beskrivelse
Det skal gjennomføres en nasjonal anskaffelse av storkjøkkenutstyr til helseforetakene i Norge.
Markedskontekst
Basert på 3 historiske tildelinger innen samme bransje.
16 000 000 kr
Typisk kontraktverdi
(median)
4 000 000 kr – 52 000 000 kr
Prisspenn
(min – maks)
2
Ulike leverandører
har vunnet i denne nisjen
Mest aktive vinnere
- Electrolux Professional AS 2 kontrakter
- Empakk as 1 kontrakt
Bransjekoder (CPV)
39000000 - Møbler (inkludert kontor møbler), inventar, husholdningsmaskiner, (utenom belysning) og rengjøringsmidler 39300000 - Diverse utstyr 39310000 - Cateringutstyr 39314000 - Industrielt kjøkkenutstyr 42000000 - Industrimaskiner 42200000 - Maskiner til bearbeiding av matvarer, drikkevarer og tobakk samt tilhørende deler 42210000 - Maskiner til bearbeiding av matvarer, drikkevarer og tobakk 42213000 - Maskiner til bruk ved fremstilling av alkoholholdige drikkevarer eller fruktdrikkevarer 42214000 - Komfyrer, anlegg til tørking av landbruksprodukter og utstyr til matlaging eller oppvarming 42214100 - Komfyrer 42215000 - Maskiner for industriell behandling av mat- eller drikkevarer 42215100 - Kuttemaskiner til mat 42215200 - Maskiner til bearbeiding av næringsmidler 42220000 - Deler til maskiner til bearbeiding av matvarer, drikkevarer og tobakk 42221000 - Deler til maskiner til bearbeiding av matvarer 42900000 - Diverse maskineri til generelt og spesielt bruk 42920000 - Maskiner til rensing av flasker, pakking, veiing og sprøyting 42923000 - Maskiner for veiing og vekter 42970000 - Deler til oppvaskmaskiner og maskiner til rengjøring, påfylling, pakning eller innpakning 42971000 - Deler til oppvaskmaskiner 42972000 - Deler til rengjøringsmaskinerOm denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på Doffin 28. januar 2025 av SYKEHUSINNKJØP HF.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra SYKEHUSINNKJØP HF
- Norway – Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products – Diagnostic examination equipment for the Health Authorities in the South-East Health Trusts. (03.09.2026)
- Norway – Lift installation work – Market dialogue for replacing lifts - Martina Hansens Hospital (03.09.2026)
- Norway – Software package and information systems – Observability platform for Sykehuspartner HF (03.09.2026)
- Markedsdialog for utskiftning av heis - Martina Hansens Hospital (03.09.2026)
- Diagnostisk undersøkelsesutstyr til Helseforetakene i helse Sør-Øst (03.09.2026)
Lignende anbud
600 000 000 kr
-
Flere anbud i samme bransje
- Norway – Industrial kitchen equipment – Prior information notice, the procurement of institutional kitchen equipment to the health authorities in Norway · SYKEHUSINNKJØP HF · avsluttet (28.01.2025)
- Norway-Vadsø: Industrial kitchen equipment · SYKEHUSINNKJØP HF · tildelt (27.12.2021)
- Storkjøkkenutstyr til Helseforetakene i Norge · SYKEHUSINNKJØP HF · tildelt (24.12.2021)
- Norway-Vadsø: Industrial kitchen equipment · SYKEHUSINNKJØP HF · avsluttet (17.09.2021)
- Storkjøkkenutstyr til Helseforetakene i Norge · SYKEHUSINNKJØP HF · avsluttet (16.09.2021)
- Norway-Vadsø: Machinery for food, beverage and tobacco processing and associated parts · SYKEHUSINNKJØP HF · avsluttet (11.05.2021)
- Storkjøkkenutstyr til helseforetakene i Norge · SYKEHUSINNKJØP HF · avsluttet (08.05.2021)
- Norway-Vadsø: Machinery for food, beverage and tobacco processing and associated parts · SYKEHUSINNKJØP HF · avsluttet (03.11.2020)