Tildelt Kunngjøring av tildeling Rammeavtale

Kunngjøring av kontraktstildeling: Flyttetjenester

☆ Bokmerk
Prosedyretype Åpen anbudskonkurranse
Publisert 4. mars 2021

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Om dette anbudet

Kunngjøring av kontraktstildeling: Flyttetjenester er en offentlig anbudskonkurranse kunngjort av Digitaliseringsdirektoratet 04.03.2021. Konkurransen gjelder kjøp innen omlokaliseringstjenester. Konkurransen er organisert som åpen anbudskonkurranse med rammeavtale-struktur. Kunngjøringen har referanse 2021-334027. Kontrakten ble tildelt Relokator AS 18.01.2021 med en kontraktverdi på 6,0 mill kr. Det er totalt 78 tildelte kontrakter innen omlokaliseringstjenester i vår database med median kontraktverdi på 6,0 mill kr.

Markedskontekst

Basert på 78 historiske tildelinger innen samme bransje.

6 000 000 kr Typisk kontraktverdi (median)
150 000 kr – 300 000 000 kr Prisspenn (min – maks)
26 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Omlokaliseringstjenester →

Bransjekoder (CPV)

98392000 - Omlokaliseringstjenester

Tildelinger

VinnerVerdiDato
Relokator AS 6 000 000 kr 18.01.2021

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på Doffin 4. mars 2021 av Digitaliseringsdirektoratet.

Dette er en rammeavtale, som betyr at oppdragsgiveren inngår avtale med en eller flere leverandører for å regulere fremtidige bestillinger uten å gjennomføre full konkurranse hver gang.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra Digitaliseringsdirektoratet

Lignende anbud

· Oslo kommune v/ Vann- og avløpsetaten · Frist 14.09.2026

73/2026 Rammeavtale revisjonstjenester

19 000 000 kr
-
· Kriminalomsorgsdirektoratet

Endringskunngjøring - endring av varighet

-
· Flytoget AS · Frist 30.12.2026

Konsulentbistand IT-utvikling (rettet versjon)

-

Flere anbud i samme bransje