Intensjonskunngjøring - leie og vedlikehold av utendørs isbane i Klepp sentrum
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Sammendrag fra kunngjøring og vedlegg (AI-generert)
Hva skal kjøpes inn?
Klepp kommune har intensjon om å inngå avtale om leie og vedlikehold av en utendørs isbane i Klepp sentrum. Isbanen skal være tilgjengelig for bruk i 6 uker fra 28. november 2025 til 23. januar 2026.
Sentrale krav til leverandør
- Ingen spesifikke krav til leverandør er nevnt i teksten.
Praktiske forhold
- Kontraktslengde: 6 uker.
- Leveringssted: Klepp sentrum.
- Frist for innsigelse fra andre aktører: 10 dager etter utlysning av intensjonskunngjøringen.
- Innsigelse rettes til Klepp kommune gjennom kommunikasjonsmodulen i Mercell.
Tildelingskriterier
Ikke spesifisert i utdraget.
Generert fra kunngjøring og 0 vedlegg. Les originaldokumentene for autoritative krav.
Beskrivelse
Klepp kommune har intensjon om å inngå avtale om leie og vedlikehold av utendørs isbane i Klepp sentrum med Energy Rent AS. Isbanen skal være tilgjengelig for bruk i 6 uker, ifra fredag 28. november 2025 til og med fredag 23. januar 2026.Dersom det er andre aktører i markedet som kan, og ønsker tilby tjenesten i angitt tidsperiode, er frist for innsigelse 10 dager etter utlysning av denne intensjonskunngjøringen. Innsigelse rettes til Klepp kommune gjennom kommunikasjonsmodulen i Mercell til angitt kontaktperson.
Markedskontekst
Basert på 25 historiske tildelinger innen samme bransje og fylke.
Mest aktive vinnere
- Bjelland AS 2 kontrakter
- Jostein Myge AS 1 kontrakt
- Thore Magnussen og Sønn AS 1 kontrakt
- NerliGruppen AS 1 kontrakt
- HAAKULL & ERSLAND AS 1 kontrakt
Bransjekoder (CPV)
37000000 - Musikkinstrumenter, sportsvarer, spill, leker, kunsthåndtverk- og kunstnerartikler, tilbehør. 37400000 - Sportsartikler og -utstyr 37410000 - Utstyr til utendørssport 37411000 - Vinterutstyr 37411200 - Skøyte- og ishockeyutstyr 45000000 - Bygge- og anleggsvirksomhet 45200000 - Deler av eller komplette byggekonstruksjoner samt anleggsarbeider 45210000 - Byggearbeid 45212000 - Bygge- og anleggsarbeid på bygninger knyttet til fritid, sport, kultur, overnatting og restauranter 45212200 - Bygge- og anleggsarbeid i forbindelse med idrettsanlegg 45212210 - Bygge- og anleggsarbeid i forbindelse med Idrettsanlegg til en enkelt sportsgren 45212211 - Bygge- og anleggsarbeid i forbindelse med Skøytebaner 92000000 - Rekreasjon, kultur og sport 92300000 - Fornøyelsesvirksomhet 92330000 - Tjenester i forbindelse med rekreasjonsområder 92331000 - Messe- og fornøyelsesparktjenester 92331200 - FornøyelsesparktjenesterGeografi
NordlandStedet er hentet direkte fra kunngjøringen og kan være oppdragsgivers administrative region, ikke nødvendigvis der ytelsen faktisk leveres.
Om denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på Doffin 17. oktober 2025 av Klepp kommune. Estimert verdi er 947 000 kr, eks. mva.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra Klepp kommune
- Norway – Repair and maintenance services – Framework agreement for roofer services with associated flashing and guttering work. (03.07.2026)
- Rammeavtale taktekkertjenester med tilhørende blikkenslagerarbeid (03.07.2026)
- Norway – Repair and maintenance services of building installations – Framework agreement for carpentry services and accompanying materials. (02.07.2026)
- Rammeavtale tømrertjenester og tilhørende materiell (02.07.2026)
- Norway – Sewage, refuse, cleaning and environmental services – Framework agreement for emptying sludge installations. (30.06.2026)
Lignende anbud
Flere anbud i samme bransje
- Norway – Repair and maintenance services of building installations – Framework agreement trade services - Joinery · OFA IKS · tildelt (02.09.2026)
- Norway – Construction work – Stad ship tunnel · KYSTVERKET · tildelt (02.09.2026)
- Norway – Building construction work – Establishment and hire of a module building for Innlandet Hospital Ottestad project -551373 · SYKEHUSINNKJØP HF (01.09.2026)
- Norway – Construction work – Århusjordet housing estate - Area 1 - Fyresdal municipality · Fyresdal kommune (01.09.2026)
- Ny sjukeheim Bråvolltunet · Norconsult (01.09.2026)
- Etablering og leie av modulbygg for Sykehuset Innlandet Ottestad prosjekt-551373 · SYKEHUSINNKJØP HF (01.09.2026)
- 2026/3007 Rammeavtale om levering, service og vedlikehold av solskjerming ved eiendommer i Agder · STATSBYGG · tildelt (01.09.2026)
- Verksted og lager på Grødaland E02 - Utenomhusentreprise · IVAR IKS (01.09.2026)
- Anskaffelse - Tilbygg krisesenter, 2025 · Ålesund kommunale eiendom KF (01.09.2026)
- 73-BYM-2026 - Anskaffelse av totalentreprenør til rehabilitering av Jesperud klubbhus · Oslo kommune v/ Bymiljøetaten (01.09.2026)