EN-22-01 Intensjonskunngjøring Driftsavtale snøscooterløyper
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Sammendrag fra kunngjøring og vedlegg (AI-generert)
Hva skal kjøpes inn?
Engerdal kommune skal inngå en driftsavtale for snøscooterløyper, som omfatter drift av et snøscooterløypenett på ca. 240 km. Engerdal Snøscooterforening skal stå for driften med frivillig innsats, og inntektene fra billettsalget skal dekke materielle kostnader og drivstoff.
Sentrale krav til leverandør
- Ingen spesifikke kvalifikasjonskrav nevnt i teksten.
Praktiske forhold
- Avtalen har en varighet på ett år, med mulighet for fornyelse inntil 9 ganger, noe som gir en maksimal avtale lengde på 10 år.
- Innsigelser fra leverandører som ønsker å konkurrere om driften må sendes innen mandag 7. februar, klokken 12.00.
- Inntektsestimat fra billettsalget er ca. 700 000,- pr. år.
Tildelingskriterier
Ikke spesifisert i utdraget.
Generert fra kunngjøring og 0 vedlegg. Les originaldokumentene for autoritative krav.
Beskrivelse
Engerdal kommune har et snøscooter løypenett som er på ca. 240 km. Engerdal Snøscooterforening skal drifte kommunens løypenett. I avtalen drifter foreningen løypenettet med frivillig innsats på arbeidstimer. Inntekter fra billettsalget skal gå til å dekke materielle kostnader og drivstoff. Verdiestimat billettsalg ca. 700 000,- pr. år. Årlig avtale som kan fornyes inntil 9 ganger, så maksimal avtale lengde er på 10 år. Innsigelser fra levernadører som mener de kan konkurrere på driften av dette må henvende seg innen mandag 7. februar, klokken 12.00.
Markedskontekst
Basert på 380 historiske tildelinger innen samme bransje.
Mest aktive vinnere
- Holi Norge AS 8 kontrakter
- Retriever Norge AS 6 kontrakter
- Screen Story AS 6 kontrakter
- Infomedia Norge AS 6 kontrakter
- AVIA Produksjon AS 6 kontrakter
Bransjekoder (CPV)
92000000 - Rekreasjon, kultur og sport 92600000 - Tjenester vedrørende sport 92610000 - Drift av sports- og idrettsanleggOm denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på Doffin 25. januar 2022 av Engerdal kommune.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra Engerdal kommune
- EN-26-04 Skifte lyskilder på Engerdal barne-og ungdomsskole (24.03.2026)
- EN-25-06 Nytt vannverk (18.06.2025)
- EN-25-03 Rammeavtale asfaltering (10.05.2025)
- Norway – Cesspool or septic tank emptying services – EN-25-08 Transport of sludge and operation of sludge reception (02.05.2025)
- Norway – Sewage services – EN-25-07 Septic sanitation (02.05.2025)
Lignende anbud
Flere anbud i samme bransje
- Medieovervåking · Nord Universitet (03.09.2026)
- DIO - Sceneteknisk bistand · Arendal kommune (02.09.2026)
- Anskaffelse av reiselivstjenester for Trondheim mot 2030 · Trondheim kommune (28.08.2026)
- Kontrakt om kjøp av teaterundervisning · Sør-Varanger kommune (25.08.2026)
- Kontrakt om kjøp av teaterundervisning · Sør-Varanger kommune (24.08.2026)
- Anskaffelse av medieovervåking Nordland fylkeskommune · Nordland fylkeskommune · avsluttet (20.08.2026)
- Medieovervåkning · Utlendingsnemnda (20.08.2026)
- Film/dokumentar for rekruttering av minoritetsbarn til barnehage · Sarpsborg kommune (19.08.2026)
- Frisk luft - Natur og gårdsaktiviteter for mennesker med funksjonsnedsettelser · Alta kommune · tildelt (18.08.2026)
- Parkeringsløsning Bane NOR Eiendom Sundland Drammen · Bane NOR Eiendom AS · avsluttet (18.08.2026)