Norway – Kitchen furniture and equipment – Tender documentation for consultations and questions about institutional kitchens and accompanying services.
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Om dette anbudet
Norway – Kitchen furniture and equipment – Tender documentation for consultations and questions about institutional kitchens and accompanying services er en offentlig anbudskonkurranse kunngjort av FORSVARSMATERIELL 22.12.2025. Konkurransen gjelder kjøp innen kjøkkenmøbler og utstyr. Konkurransen er publisert via EU TED. Kunngjøringen har referanse ted:852952-2025 og er også klassifisert under elementkjøkkener, kjøkkenutstyr, husholdningsartikler, forsyning til hjemmet og catering, kjøkkenutstyr, kjøkkenprodukter. Det er totalt 105 tildelte kontrakter innen kjøkkenmøbler og utstyr i vår database med median kontraktverdi på 5,4 mill kr.
Markedskontekst
Basert på 105 historiske tildelinger innen samme bransje.
Mest aktive vinnere
- Norrøna Storkjøkken AS 6 kontrakter
- PROFILERINGSPESIALISTEN AS 5 kontrakter
- Optimera AS 3 kontrakter
- JYSK AS 3 kontrakter
- Advansia AS 3 kontrakter
Bransjekoder (CPV)
39141000 - Kjøkkenmøbler og utstyr 39141400 - Elementkjøkkener 39220000 - Kjøkkenutstyr, husholdningsartikler, forsyning til hjemmet og catering 39221000 - Kjøkkenutstyr 39221100 - KjøkkenprodukterOm denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 22. desember 2025 av FORSVARSMATERIELL.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra FORSVARSMATERIELL
- Norway – Hardware consultancy services – Procurement of a system architect for data conversion 202631999 (04.09.2026)
- Norway – Hardware consultancy services – Procurement of product and user support resource SAP deployed 2026027619 (04.09.2026)
- Norway – Hardware consultancy services – Procurement of product and user support resources 3SV 2026029851 (04.09.2026)
- Anskaffelse av produkt- og brukerstøtteressurs SAP deployert 2026027619 (04.09.2026)
- Anskaffelse av løsningsarkitekt datakonvertering 202631999 (04.09.2026)
Lignende anbud
Flere anbud i samme bransje
- Konkurranse 6602 Sikkerhetsbenker og avtrekksskap - Nye Aker og Nye Rikshospitalet · Helse Sør-Øst RHF (28.08.2026)
- 1105601 UiO-OUS Livsvitenskap brukerutstyr K914.02 Sikkerhetskabinett · STATSBYGG · tildelt (11.08.2026)
- Norway – Miscellaneous furniture and equipment – Invitation to market dialogue Contract 2711 Permanent fixtures - New Aker · Helse Sør-Øst RHF · avsluttet (10.08.2026)
- Invitasjon til markedsdialog Entreprise 2711 Fast inventar - Nye Aker · Helse Sør-Øst RHF (10.08.2026)
- Norway – Furniture – Furniture and fixtures · Departementenes sikkerhets- og serviceorganisasjon · avsluttet (19.06.2026)
- Møbler og inventar · Departementenes sikkerhets- og serviceorganisasjon · avsluttet (19.06.2026)
- Kjøkkeninnredning - Gibos - Gildeskål kommune · Gildeskål Kommune · avsluttet (13.06.2026)
- 1105601 UiO Livsvitenskap brukerutstyr K901 Møbler og inventar · STATSBYGG · tildelt (22.05.2026)
- Supplering og vedlikehold kantinekjøkken · Norsk Tipping AS · tildelt (12.05.2026)
- Anskaffelse av innredning og teknisk utstyr til kjemi laboratorier ved Gjøvik videregående skole og Solør videregående skole. · INNLANDET FYLKESKOMMUNE · avsluttet (09.05.2026)