Utløpt veat EU / TED

Norway – Agricultural machinery – Procurement of a star vision for earth production ØRAS

☆ Bokmerk
Publisert 10. desember 2025

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Om dette anbudet

Norway – Agricultural machinery – Procurement of a star vision for earth production ØRAS er en offentlig anbudskonkurranse kunngjort av Øvre Romerike Innkjøpssamarbeid 10.12.2025. Konkurransen gjelder kjøp innen landbruksmaskiner. Konkurransen er publisert via EU TED. Kunngjøringen har referanse ted:820655-2025 og er også klassifisert under land- og skogbruksmaskineri til jordpreparering eller kultivering, spesialmaskiner til landbruk eller skogbruk. Det er totalt 98 tildelte kontrakter innen landbruksmaskiner i vår database med median kontraktverdi på 2,0 mill kr.

Procurement of a star vision for earth production ØRAS

Markedskontekst

Basert på 98 historiske tildelinger innen samme bransje.

2 000 000 kr Typisk kontraktverdi (median)
1 kr – 700 000 000 kr Prisspenn (min – maks)
66 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Landbruksmaskiner →

Bransjekoder (CPV)

16000000 - Landbruksmaskiner 16100000 - Land- og skogbruksmaskineri til jordpreparering eller kultivering 16600000 - Spesialmaskiner til landbruk eller skogbruk

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 10. desember 2025 av Øvre Romerike Innkjøpssamarbeid.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra Øvre Romerike Innkjøpssamarbeid

Lignende anbud

Flere anbud i samme bransje