Utløpt cn-standard EU / TED

Norway – Water containers – Procurement of a drinking system

☆ Bokmerk
Tilbudsfrist 20. mars 2024
Estimert verdi 63 110 000 kr
Publisert 21. desember 2023

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Om dette anbudet

Norway – Water containers – Procurement of a drinking system er en offentlig anbudskonkurranse kunngjort av Forsvaret v/Forsvarets logistikkorganisasjon. Konkurransen gjelder kjøp innen vannbeholdere. Estimert kontraktverdi var 63,1 mill kr. Konkurransen er publisert via EU TED. Kunngjøringen har referanse ted:775823-2023 og er også klassifisert under vannflaskeholdere, feltflasker, termosflasker, flasker. Det er totalt 18 tildelte kontrakter innen vannbeholdere i vår database med median kontraktverdi på 26,6 mill kr.

See the procurement rules and other competition documents.

Markedskontekst

Basert på 18 historiske tildelinger innen samme bransje.

26 600 000 kr Typisk kontraktverdi (median)
1 219 836 kr – 130 000 000 kr Prisspenn (min – maks)
10 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Vannflaskeholdere →

Bransjekoder (CPV)

18925100 - Vannflaskeholdere 39221140 - Feltflasker 39221150 - Termosflasker 39225710 - Flasker 39226200 - Plastballonger og flasker 44613500 - Vannbeholdere

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 21. desember 2023 av Forsvaret v/Forsvarets logistikkorganisasjon. Estimert verdi er 63 110 000 kr, eks. mva.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra Forsvaret v/Forsvarets logistikkorganisasjon

Flere anbud i samme bransje