Utløpt cn-standard EU / TED

Norway – Refuse and waste related services – Procurement of container hire and emptying waste at cemeteries and crematorium in Oslo municipality.

☆ Bokmerk
Tilbudsfrist 9. februar 2026
Estimert verdi 4 000 000 kr
Publisert 2. februar 2026

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Sammendrag fra kunngjøring og vedlegg (AI-generert)

Hva skal kjøpes inn?
Oslo kommune c/o Gravplassetaten skal anskaffe tjenester for leie av containere og tømming av avfall ved gravplasser og krematorier i Oslo kommune. Tjenestene skal sikre trygg håndtering av avfall i samsvar med gjeldende lover og forskrifter.

Sentrale krav til leverandør
- Ingen spesifikke krav nevnt i teksten.

Praktiske forhold
- Kontrakten har en årlig estimert verdi på NOK 4 millioner, men dette er kun en retningslinje og er uten forpliktelse for oppdragsgiver.
- Leveringssted er gravplasser og krematorier i Oslo kommune.
- Antall leveranser per år er ikke spesifisert.

Tildelingskriterier
Ikke spesifisert i utdraget.

Generert fra kunngjøring og 0 vedlegg. Les originaldokumentene for autoritative krav.

Beskrivelse

PURPOSE AND SCOPE Oslo kommune c/o Gravplassetaten will ensure safe handling of all waste from the graveyards in Oslo municipality in accordance with the laws and regulations, so that the Agency for Excavation maintains its Eco-Lighthouse certificate. The contract has an annual estimated value of NOK 4 million. Please note that the estimate is only a guideline and is without obligation for the Contracting Authority.

Markedskontekst

Basert på 684 historiske tildelinger innen samme bransje.

7 914 177 kr Typisk kontraktverdi (median)
1 kr – 2 100 000 000 kr Prisspenn (min – maks)
258 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Søppelkontainere →

Bransjekoder (CPV)

44613800 - Søppelkontainere 90000000 - Avløp, søppel, sanitære og miljømessige tjenester 90500000 - Avfallstjenester 90510000 - Avfallshåndtering 90511000 - Innsamling av avfall 90511300 - Innsamling av søppel 90513000 - Behandling og deponering av avfall og søppel 90513400 - Deponering av aske

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 2. februar 2026 av Oslo kommune v/ Gravplassetaten. Estimert verdi er 4 000 000 kr, eks. mva.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra Oslo kommune v/ Gravplassetaten

Lignende anbud

Aktiv · Direktoratet for strålevern og atomsikkerhet · Frist 29.09.2026

Anskaffelse av konsulenttjenester for atomsikkerhet, inkludert håndtering av brukt brensel, strålevern og risikovurdering

Direktoratet for strålevern og atomsikkerhet skal anskaffe av konsulenttjenester som vil omfatte rådgivning, utvikling av skriftlig veiledningsmateriell og kompetansehevingsaktiviteter for DSA knyttet…

25 000 000 kr
27.08.2026
27 dager igjen

Norway – Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services – Procurement of a contract for a downstream system for concrete, brick, stone and spring mattresses.

The aim of the procurement is to enter into downstream agreements that ensure that the waste fractions concrete, brick, stone and natural stone delivered by REG ́s customers at the recycling stations …

26.08.2026
26 dager igjen

Norway – Refuse disposal and treatment – Contract for the transport, reception and final treatment of hazardous waste.

The assignment is one of several sub assignments in the procurement of transport, reception and final treatment of hazardous waste. This sub-assignment includes reception, transport and final treatmen…

26.08.2026
28 dager igjen
Aktiv · Kvam Herad

Innsamling, transport og handsaming av slam for Kvam herad

Oppdraget omfattar innsamling, handsaming og tøming av slam frå slamavskiljarar i Kvam herad som kjem inn under ordninga med septikrenovasjon. Tankane skal tømast ein gong kvart 2. år eller kvart 4. å…

26.08.2026

BME X 2026-05 Forprosjekt Pyrolyse - veiledende kunngjøring

Bymiljøetaten i Bergen kommune informerer med dette markedet om et kommende rådgivningsoppdrag knyttet til pyrolyse, i form av en veiledende kunngjøring. Hensikten med kunngjøringen er å gi aktuelle r…

1 000 000 kr
26.08.2026

Anskaffelse av avtale på nedstrømsløsning for betong, tegl, stein og springfjærmadrasser

Formålet med anskaffelsen er å inngå nedstrømsavtaler som sikrer at avfallsfraksjonene betong,tegl, stein og springfjærmadrasser levert av REGs kunder ved gjenvinningsstasjonene blir mottatt, sortert …

26.08.2026
26 dager igjen

Flere anbud i samme bransje