Utløpt cn-standard EU / TED

Norway – Printing and related services – 25/40085 - Procurement of printing services, profile articles and trade fair materials.

☆ Bokmerk
Tilbudsfrist 15. desember 2025
Estimert verdi 7 000 000 kr
Publisert 11. november 2025

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Sammendrag fra kunngjøring og vedlegg (AI-generert)

Hva skal kjøpes inn?
Det skal inngås en rammeavtale for trykkeritjenester, profilartikler og messemateriell. Avtalen er ment for den statlige delen av NAV (Norsk Arbeids- og Velferdsforvaltning).

Sentrale krav til leverandør
- Ikke spesifisert

Praktiske forhold
- Kontraktslengde: Ikke spesifisert
- Opsjon: Ikke spesifisert
- Leveringssted/geografi: Ikke spesifisert
- Antall leveranser per år: Ikke spesifisert

Tildelingskriterier
Ikke spesifisert i utdraget.

Generert fra kunngjøring og 0 vedlegg. Les originaldokumentene for autoritative krav.

Beskrivelse

The Norwegian Labour and Welfare Administration invites tenderers to a competition for a framework agreement for printing services, profile articles and trade fair materials. The agreement shall be used by the governmental part of the Norwegian Labour and Welfare Administration. See the Mercell portal and the attached documents for further information. Tender deadline 15.12.2025 (12:00)

Markedskontekst

Basert på 186 historiske tildelinger innen samme bransje.

3 600 000 kr Typisk kontraktverdi (median)
1 kr – 1 000 000 000 kr Prisspenn (min – maks)
109 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen T-skjorter →

Bransjekoder (CPV)

18331000 - T-skjorter 19520000 - Plastprodukter 22000000 - Trykksaker og relaterte produkter. 22100000 - Trykte bøker, brosjyrer og foldere 30192121 - Kulepenner 39154000 - Utstillingsutstyr 39226220 - Flasker 39561110 - Bånd 44440000 - Lager 60000000 - Transporttjenester (bortsett fra avfallstransport) 72000000 - Datatjenester: rådgivning, programvareutvikling, internett og systemstøtte 79800000 - Trykking og relaterte tjenester 79810000 - Trykking 79811000 - Digitaltrykkingstjenester 79820000 - Tjenester i tilknytning til trykking 79823000 - Trykking og levering 79824000 - Trykking og distribusjon

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 11. november 2025 av ARBEIDS OG VELFERDSETATEN. Estimert verdi er 7 000 000 kr, eks. mva.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra ARBEIDS OG VELFERDSETATEN

Lignende anbud

RFI - Trykksaker og profileringsartikler

NMBU vurderer å gjennomføre en anskaffelse som omfatter både trykksaker og profileringsartikler. Før vi tar stilling til hvordan en eventuell konkurranse skal innrettes, ønsker vi å innhente informasj…

04.09.2026
Aktiv · Sandnes kommune · Frist 18.09.2026

Rammeavtale - Kommunikasjon- og markedsføringstjenester

Oppdragsgiver har behov for å inngå en rammeavtale med en leverandør for kjøp av kommunikasjon- og markedsføringstjenester. Det gjøres oppmerksom på at stillingsannonser og filmproduksjon, ikke vil væ…

4 800 000 kr
03.09.2026
13 dager igjen
Aktiv · Universitetet i Stavanger · Frist 25.09.2026

Norway – Printing and related services – Framework agreement for printed matter and printing services.

The University of Stavanger (UiS) wishes to enter into a framework agreement for the purchase of various printed matter and printing services. The contract can be used by all faculties and entities at…

21.08.2026
20 dager igjen
Aktiv · Universitetet i Stavanger · Frist 25.09.2026

Rammeavtale om trykksaker og trykkeritjenester

Universitetet i Stavanger (UiS) ønsker å inngå en rammeavtale for kjøp av ulike trykksaker og trykkeritjenester. Avtalen skal kunne brukes av alle fakulteter og enheter ved UiS. Avtalen skal ha varigh…

21.08.2026
20 dager igjen
Aktiv · Norsk Helsenett SF · Frist 14.09.2026

Trinn 1 - Prekvalifisering til Rammeavtale reklame, kampanjer og grafisk design

Rammeavtale skal innfri våre totale behov innen reklame, kampanjer og grafisk design. Dette omfatter blant annet konsept- og idéutvikling, animasjon- og filmproduksjon, kreativ og strategisk rådgivnin…

70 000 000 kr
17.08.2026
9 dager igjen

Norway – Graphic design services – Joint Agreement Visual Communication Major Concepts

The aim of the procurement is to enter into a framework agreement with a tenderer who shall assist the joint ministries with services within visual communication and entire processes from concept deve…

27 000 000 kr
14.08.2026
11 dager igjen

Flere anbud i samme bransje