Norway – Analysis services – Framework agreement for the procurement of services and products connected to radon measurement.
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Beskrivelse
Framework agreement for the procurement of services and products connected to radon measurement.
Markedskontekst
Basert på 189 historiske tildelinger innen samme bransje.
Mest aktive vinnere
- Eurofins Environment Testing Norway AS 17 kontrakter
- Eurofins Environment Testing Norway AS 14 kontrakter
- Asplan Viak AS (Hovedenhet) 6 kontrakter
- ENERGY ASPECTS LTD 6 kontrakter
- Gartner Norge AS 5 kontrakter
Krav og betingelser
Strukturerte felter fra konkurransegrunnlaget (eForms-XML).
Tildelingskriterier
- ( %)
Bransjekoder (CPV)
31642000 - Elektronisk detektorapparatur 35125100 - Sensorer 38300000 - Måleinstrumenter 38431000 - Detektorer 38900000 - Diverse evaluerings- eller testinstrumenter 71315400 - Bygningsinspeksjon 71600000 - Teknisk testing, analyse- og rådgivingstjenester 71620000 - Analysetjenester 71631300 - Teknisk inspeksjon av bygninger 71900000 - Laboratorietjenester 90731400 - Kontroll- og målingstjenester i forbindelse med luftforurensing 90732600 - Måling eller overvåking av jordsmonnforurensningTildelinger
| Vinner | Verdi | Dato |
|---|---|---|
| Eurofins Environment Testing Norway AS 965141618 ↗ | - | 04.11.2025 |
Om denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 4. november 2025 av Bærum kommune. Estimert verdi er 4 000 000 kr, eks. mva.
Dette er en rammeavtale, som betyr at oppdragsgiveren inngår avtale med en eller flere leverandører for å regulere fremtidige bestillinger uten å gjennomføre full konkurranse hver gang.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra Bærum kommune
- Norway – Technical testing, analysis and consultancy services – Procurement of consultancy services within uncertainty analysis. (03.09.2026)
- Kjøp av konsulenttjenester innenfor usikkerhetsanalyse (03.09.2026)
- Norway – IT services: consulting, software development, Internet and support – Market dialogue (RFI): Climate and environmental requirements for an administration and communication system for the nursery sector. (02.09.2026)
- Markedsdialog (RFI): Klima- og miljøkrav til administrasjons- og kommunikasjonsløsning for barnehagesektoren (02.09.2026)
- 1000819 Berger barnehage - riving av Berger sykehjem (29.08.2026)
Lignende anbud
Flere anbud i samme bransje
- Norway – Technical testing, analysis and consultancy services – Procurement of consultancy services within uncertainty analysis. · Bærum kommune (03.09.2026)
- Kjøp av konsulenttjenester innenfor usikkerhetsanalyse · Bærum kommune (03.09.2026)
- 463 Rammeavtale for kjøp av administrative tjenester · Norsk nukleær dekommisjonering (NND) (02.09.2026)
- Norway – Administrative services for business operations – 463 Framework agreement for the procurement of administrative services · Norsk nukleær dekommisjonering (NND) (01.09.2026)
- Norway – Development consultancy services – Portfolio monitoring, screening and company information · Finansdepartementet · tildelt (31.08.2026)
- Kartlegging av kritiske punkt i bekker og bratte vassdrag · Møre og Romsdal Fylkeskommune (30.08.2026)
- 463 Rammeavtale for kjøp av administrative tjenester · Norsk nukleær dekommisjonering (NND) (28.08.2026)
- Norway – Architectural, construction, engineering and inspection services – Analysing services for food articles to the health authorities in Helse Sør-Øst · SYKEHUSINNKJØP HF (27.08.2026)
- Markedsdialog Tunneloppgradering av Eiksundsambandet (2026-064) · Møre og Romsdal Fylkeskommune (27.08.2026)
- Analysetjenester for næringsmidler til helseforetakene i Helse Sør-Øst · SYKEHUSINNKJØP HF (27.08.2026)