Utløpt cn-standard Rammeavtale EU / TED

Norway – Repair and maintenance services – Procurement of a framework agreement for service and spare parts for hydraulic systems.

☆ Bokmerk
Tilbudsfrist 20. november 2024
Estimert verdi 25 000 000 kr
Publisert 11. oktober 2024

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Sammendrag fra kunngjøring og vedlegg (AI-generert)

Hva skal kjøpes inn?
Det skal inngås en rammeavtale for service og reservedeler til hydrauliske systemer ved Haraldrud, Klemetsrud og Romerike Biogas Installasjoner. Avtalen har som mål å opprettholde pålitelige hydrauliske systemer og sikre tilgang til nødvendige tjenester og varer for drift av installasjonene.

Sentrale krav til leverandør
- Ingen spesifikke kvalifikasjonskrav er nevnt i teksten.

Praktiske forhold
- Kontraktslengde: 5 år.
- Det er behov for kontinuerlig service og reservedeler.
- Det kan være aktuelt å erstatte enkelte systemer med nye.
- Leveringssted: Haraldrud, Klemetsrud og Romerike Biogas Installasjoner.

Tildelingskriterier
Ikke spesifisert i utdraget.

Generert fra kunngjøring og 0 vedlegg. Les originaldokumentene for autoritative krav.

Beskrivelse

The systems at Haraldrud, Klemetsrud and Romerike Biogas Installations (RBA) have a number of systems that are powered by hydraulics. Some of the hydraulic systems maintain critical functions and interruptions must be avoided. Other systems ensure support functions and are less critical as regards running time. There is a need for continuous service and spare parts. Sometimes some of the systems have to be replaced with new ones. REG has now decided to enter into a new service and spare parts agreement with an external service provider in the market. The aim is to maintain reliable hydraulic systems at all locations. Combined with the use of its own personnel, REG wants the new contract to ensure access to the services and goods necessary for the operation of the installations. The framework for the contract over a 5 year period is estimated to approx. For the sake of clarity, mention is that the stated amount limit is an estimate and does not obligate REG beyond the uncertainty in this.

Markedskontekst

Basert på 1000 historiske tildelinger innen samme bransje.

12 000 000 kr Typisk kontraktverdi (median)
1 kr – 2 000 000 000 kr Prisspenn (min – maks)
561 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Reperasjons- og vedlikeholdstjenester →

Bransjekoder (CPV)

50000000 - Reperasjons- og vedlikeholdstjenester 50500000 - Reparasjon og vedlikehold av pumper, ventiler, tappekraner og metallbeholdere, anlegg og maskiner 50510000 - Reparasjon og vedlikehold av pumper, ventiler, tappekraner og metallbeholdere 50511000 - Reparasjon og vedlikehold av pumper 50512000 - Reparasjon og vedlikehold av ventiler 50530000 - Reparasjon og vedlikehold av maskiner 50531000 - Reparasjon og vedlikehold av ikke-elektrisk maskineri 50531500 - Reparasjon og vedlikehold av løftekraner 50532000 - Reparasjon og vedlikehold av elektriske maskiner, apparater og tilhørende utstyr 50800000 - Diverse reparasjons- og vedlikeholdstjenester 51120000 - Installasjon av mekanisk utstyr 70332300 - Tjenesteytelser i forbindelse med industriell eiendom 71356300 - Tekniske støttetjenester 71631000 - Teknisk inspeksjon 71730000 - Industrielle inspeksjonstjenester 71731000 - Industrielle kvalitetskontrolltjenester 90513300 - Tjenester i forbindelse med forbrenning for avfall

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 11. oktober 2024 av Oslo kommune v/ Renovasjons- og gjenvinningsetaten. Estimert verdi er 25 000 000 kr, eks. mva.

Dette er en rammeavtale, som betyr at oppdragsgiveren inngår avtale med en eller flere leverandører for å regulere fremtidige bestillinger uten å gjennomføre full konkurranse hver gang.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra Oslo kommune v/ Renovasjons- og gjenvinningsetaten

Lignende anbud

Aktiv · HOVEDREDNINGSSENTRALEN · Frist 25.09.2026

Norway – Miscellaneous repair and maintenance services – Procurement of reconstruction/redecorating service on the 2nd floor. The Main Rescue Centre

The aim of the procurement is to enter into contract for services connected to alterations/redecorating, including lighting of premises on the 1st floor. at the Main Rescue Centre, department South No…

2 500 000 kr
04.09.2026
19 dager igjen
Aktiv · HOVEDREDNINGSSENTRALEN · Frist 25.09.2026

Anskaffelse av tjeneste ombygging/oppussing 2. etg. Hovedredningssentralen

Anskaffelsens formål er å inngå kontrakt om kjøp av tjenester knyttet til ombygging/oppussing inkludert belysning av lokaler i 2. etg. ved Hovedredningssentralen avd. Sør-Norge. Anskaffelsen omfatt…

2 500 000 kr
04.09.2026
20 dager igjen
Aktiv · Hemsedal kommune · Frist 08.10.2026

Rammeavtale for kontroll og vedlikehold av elektriske anlegg og ventilasjonsanlegg

Anskaffelsen gjelder en rammeavtale for tjenester knyttet til el-kontroll, termografering og service/vedlikehold av ventilasjonsanlegg ved RfDs gjenvinningsstasjoner og omlastingsstasjon. Renovasjonss…

8 000 000 kr
04.09.2026
33 dager igjen
Aktiv · Hemsedal kommune · Frist 08.10.2026

Rammeavtale for kontroll og vedlikehold av elektriske anlegg og ventilasjonsanlegg

Anskaffelsen gjelder en rammeavtale for tjenester knyttet til el-kontroll, termografering og service/vedlikehold av ventilasjonsanlegg ved RfDs gjenvinningsstasjoner og omlastingsstasjon. Renovasjonss…

4 000 000 kr
04.09.2026
33 dager igjen
Aktiv · STATSBYGG · Frist 18.09.2026

Norway – Repair and maintenance services of building installations – 2026/4033 Framework agreement for service and maintenance on doors in Agder.

The contract includes service and maintenance on doors with the accompanying repairs as well as turn-outs if needed. The contract applies to The Directorate of Public Construction and Property ́s prop…

5 000 000 kr
02.09.2026
12 dager igjen
Aktiv · STATSBYGG · Frist 21.09.2026

Norway – Repair and maintenance services of building installations – 2026/3611 Framework agreement with a tenderer for the operation and maintenance of lift facilities for security properties in Oslo.

The procurement concerns periodic operations and all types of maintenance of lift facilities at security properties in Oslo.

20 000 000 kr
02.09.2026
15 dager igjen

Flere anbud i samme bransje