Norway – Management-related services – Procurement of secretariat and general manager function for Vegforum for byer og tettsteder (VBT)
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Om dette anbudet
Norway – Management-related services – Procurement of secretariat and general manager function for Vegforum for byer og tettsteder (VBT) er en offentlig anbudskonkurranse kunngjort av Oslo kommune v/ Bymiljøetaten 01.09.2026. Konkurransen gjelder kjøp innen ledelsesrelaterte tjenester i Nordland. Konkurransen er publisert via EU TED. Kunngjøringen har referanse ted:601645-2026 og er også klassifisert under juridiske tjenester, bedriftsrådgivning og administrativ rådgivning og beslektede tjenester. Det er totalt 8 tildelte kontrakter innen ledelsesrelaterte tjenester i Nordland i vår database med median kontraktverdi på 2,4 mill kr.
Markedskontekst
Basert på 8 historiske tildelinger innen samme bransje og fylke.
Mest aktive vinnere
- PricewaterhouseCoopers AS 1 kontrakt
- Magnet AS 1 kontrakt
- Hinnstein AS 1 kontrakt
- A-2 Norge AS 1 kontrakt
- emagine AS 1 kontrakt
Bransjekoder (CPV)
79100000 - Juridiske tjenester 79400000 - Bedriftsrådgivning og administrativ rådgivning og beslektede tjenester 79420000 - Ledelsesrelaterte tjenesterGeografi
NordlandStedet er hentet direkte fra kunngjøringen og kan være oppdragsgivers administrative region, ikke nødvendigvis der ytelsen faktisk leveres.
Om denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 1. september 2026 av Oslo kommune v/ Bymiljøetaten.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra Oslo kommune v/ Bymiljøetaten
- Sykkelvei i Grenseveien - Østensjøveien (27.08.2026)
- 19-BYM-2026 - Anskaffelse av entreprenør til støp av overløp og spekking av dam Øvre Voksenkollveien og dam Hospitsveien (21.08.2026)
- Norway – Tractors – The purchase of 3 compact tractors (05.08.2026)
- Kjøp av 3 stk kompakt-traktorer (05.08.2026)
- 36-BYM-2026 - Anskaffelse av totalentreprenør til etablering av gatetun og friområde i Kyrre Grepps gate (04.08.2026)
Lignende anbud
Prosjektledelse for Hjertehus (minihus) i Hjerteregionen
Denne anskaffelsen gjennomføres på vegne av Hjerteregionen. Kommunene Hammerfest, Måsøy og Hasvik utgjør Hjerteregionen.Oppdragsgiver i konkurransen er Hammerfest kommune. K-5603. Kontrakt vil bli sig…
Prosjektveiledning interkommunalt barnevernssamarbeid
Anskaffelsens formål er å inngå kontrakt om kjøp av prosjektledelse/prosessveiledning for utredning og eventuell etablering av et interkommunalt barnevernssamarbeid mellom Bardu kommune og Astafjord b…
Norway – Management-related services – Procurement of management and organisation development 2026
AtB AS ("the Contracting Authority") is a mobility company that is responsible for planning, coordination, marketing and the procurement of scheduled public transport and the development of new mobili…
Innsamling av biologisk materiale til genbank for vill laks og sjøørret i Hardangerfjorden med tilhørende oppgaver samt koordinering
Kontrakten gjelder regional prosjektkoordinatorfunksjon i Hardangerregionen knyttet til drift og videreføring av genbankprogrammet for vill laks og sjøørret i Hardangerfjorden. Oppdraget omfatter koo…
Oppgaver knyttet til bekjempelse av G. salaris og medfølgende prosjekter for bevaring og reetablering i Vefsna og Rana, Nordland fylke
Kontrakten gjelder lokal prosjektkoordinatorfunksjon i Vefsnaregionen knyttet til Veterinærinstituttets pågående og planlagte overvåkings- og forvaltningsaktiviteter. Oppdraget omfatter kontakt og sam…
Norway – Project-management services other than for construction work – SE-26-07 Project manager for centralisation and reorganisation within health care - prequalification
The aim of the procurement is to ensure qualified project manager assistance to plan, structure and implement a comprehensive restructuring and development within the health and care services in Sel m…
Flere anbud i samme bransje
- Prosjektledelse for Hjertehus (minihus) i Hjerteregionen · Hammerfest kommune (27.08.2026)
- Norway – Business development consultancy services – Contract award - Framework agreement - Organisation development · KRISTIANSAND KOMMUNE · tildelt (18.08.2026)
- Kontraktstildeling - Rammeavtale - Organisasjonsutvikling · KRISTIANSAND KOMMUNE · tildelt (18.08.2026)
- Kontraktstildeling - Kommunikasjonsrådgiver i 50 % til SAMT-BU - DPS · Digitaliseringsdirektoratet · tildelt (18.08.2026)
- Intensjons kunngjøring i forbindelse med videreføring av samarbeid med leverandør av lederutviklingsprogram · ALSTAHAUG KOMMUNE · tildelt (12.08.2026)
- Prosjektveiledning interkommunalt barnevernssamarbeid · Bardu kommune (06.08.2026)
- Prosjektledertjeneste - Aidn EPJ-løsning (HSG) · Lillehammer Kommune · avsluttet (30.07.2026)
- Prosjektledelse for Hjertehus (minihus) i Hjerteregionen · Hammerfest kommune · avsluttet (23.07.2026)
- 2026/2503 - Anskaffelse av ERP-prosjektleder · STATSBYGG · tildelt (20.07.2026)
- Norway – Business and management consultancy and related services – Framework agreement for assistance with organisation development. · Departementenes sikkerhets- og serviceorganisasjon · tildelt (16.07.2026)