Utløpt cn-standard EU / TED

Norway – Medical equipments – Procurement of institution beds and technical medical equipment for residents at nursing homes in Bjerkreim municipality.

☆ Bokmerk
Oppdragsgiver Bjerkreim kommune
Tilbudsfrist 18. oktober 2024
Estimert verdi 6 000 000 kr
Publisert 30. september 2024

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Sammendrag fra kunngjøring og vedlegg (AI-generert)

Hva skal kjøpes inn?
Bjerkreim kommune skal anskaffe institusjonsbed og teknisk medisinsk utstyr til et nytt sykehjem som planlegges åpnet i Q3 2025. Utstyret skal inkludere senger for eldre og syke, samt annet nødvendig utstyr som nattbord, madrasser og utstyr for infeksjonskontroll.

Sentrale krav til leverandør
- Ingen spesifikke kvalifikasjonskrav er nevnt i teksten.

Praktiske forhold
- Kontraktslengde: Ikke oppgitt.
- Opsjon: Ikke oppgitt.
- Leveringssted: Bjerkreim kommune.
- Utstyret må være på plass innen åpningen av det nye sykehjemmet i Q3 2025.
- Antall leveranser per år: Ikke oppgitt.

Tildelingskriterier
Ikke spesifisert i utdraget.

Generert fra kunngjøring og 0 vedlegg. Les originaldokumentene for autoritative krav.

Beskrivelse

Bjerkreim municipality hereby invites tenderers to a competition for a framework agreement that includes institution beds and medical technical equipment. Bjerkreim municipality is building a new nursing home in the past. The new nursing home is planned to be opened in Q3 2025, and beds and other necessary equipment must be in place by the opening of the new nursing home. The competition is for the delivery of institution beds and medical technical equipment. Institution beds: The beds shall be used by elderly and sick people and the bed models shall be suitable well for use in nursing homes. Other equipment for resident rooms in nursing homes such as bedside tables, mattresses and equipment for infectious lice. Various technical medical equipment for use in nursing homes.

Markedskontekst

Basert på 1000 historiske tildelinger innen samme bransje.

6 300 000 kr Typisk kontraktverdi (median)
1 kr – 5 825 600 000 kr Prisspenn (min – maks)
334 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Medisinsk utstyr →

Bransjekoder (CPV)

33100000 - Medisinsk utstyr 33192100 - Senger til medisinsk bruk 33192130 - Stillbare senger med motor 39143112 - Madrasser 39143123 - Nattbord 39151000 - Diverse møbler

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 30. september 2024 av Bjerkreim kommune. Estimert verdi er 6 000 000 kr, eks. mva.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra Bjerkreim kommune

Lignende anbud

Aktiv · FINNMARK FYLKESKOMMUNE · Frist 18.09.2026

Anskaffelse av 3 tannlege uniter til Honningsvåg og Hammerfest tannklinikker

Finnmark fylkeskommune (heretter kalt oppdragsgiver) inviterer til tilbudskonkurranse på kjøp av 3- tannlege uniter til våre tannklinikker i Honningsvåg og Hammerfest.

1 500 000 kr
03.09.2026
11 dager igjen
Aktiv · Helse Sør-Øst RHF · Frist 30.09.2026

Prekvalifisering 9405 Operasjons- og undersøkelseslamper - Nye Aker og Nye Rikshospitalet

Anskaffelsen gjennomføres samlet for Nye Aker og Nye Rikshospitalet og omfatter operasjons- og undersøkelseslamper.Operasjonslampene skal ha LED-teknologi og være egnet for endoskopisk kirurgi, genere…

03.09.2026
23 dager igjen

Kommunikasjonshjelpemidler

Anskaffelse av kommunikasjonshjelpemidler.

02.09.2026
Aktiv · OFA IKS

Markedsdialog: Rammeavtale for medisinsk forbruksmateriell

OFA IKS inviterer leverandører til markedsdialog i forbindelse med planlagt anskaffelse av ny rammeavtale for medisinsk forbruksmateriell. Formålet med dialogen er å få bedre innsikt i markedets stand…

02.09.2026
Aktiv · SYKEHUSINNKJØP HF · Frist 30.09.2026

Norway – Inspection of ventilation system – Annual inspection of safety ventilation cabinets/extraction cupboards and safety benches for St. Olavs Hospital.

The objective of the procurement is to enter into an agreement for annual inspections and service of laboratory, safety ventilation, fume cupboards, safety benches and clean rooms. See the assignment …

2 000 000 kr
01.09.2026
23 dager igjen

Flere anbud i samme bransje