Norway – Animal products and related products – New - procurement of consumables for service dogs.
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Beskrivelse
The aim of the procurement is to cover the users ́need for consumables for service dogs through the establishment of a framework agreement with one supplier.
Markedskontekst
Basert på 27 historiske tildelinger innen samme bransje.
Mest aktive vinnere
- Servicegrossistene AS 3 kontrakter
- Non-Stop Dogwear AS 2 kontrakter
- Asko Øst AS 2 kontrakter
- Nortura SA 2 kontrakter
- Defendo AS 2 kontrakter
Se alle vinnere innen Dyreprodukter og relaterte produkter →
Krav og betingelser
Strukturerte felter fra konkurransegrunnlaget (eForms-XML).
Tildelingskriterier
- ( %)
- ( %)
- ( %)
Bransjekoder (CPV)
03140000 - Dyreprodukter og relaterte produkter 03330000 - Husdyr og produkter herav 15000000 - Næringsmidler, drikkevarer, tobakk og relaterte produkter 15100000 - Dyreprodukter, kjøtt og kjøttprodukter 15700000 - Fôrblandinger til dyr 15710000 - Preparert dyrefór til gårdsdyr og andre dyr 15713000 - Fôr til selskapsdyr 18000000 - Klær, fottøy, bagasjeartikler og tilbehør 19000000 - Lær og tekstilstoffer, plast- og gummimaterialer. 35250000 - Beskyttelsesklær for hundeangrep 37000000 - Musikkinstrumenter, sportsvarer, spill, leker, kunsthåndtverk- og kunstnerartikler, tilbehør. 37400000 - Sportsartikler og -utstyr 37440000 - TreningsutstyrTildelinger
| Vinner | Verdi | Dato |
|---|---|---|
| Non-Stop Dogwear AS 994194151 ↗ | - | 08.09.2025 |
Om denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 8. september 2025 av FORSVARSMATERIELL. Estimert verdi er 60 000 000 kr, eks. mva.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra FORSVARSMATERIELL
- Norway – Parts of light firearms – Procurement of cleaning equipment (31.08.2026)
- Norway – Hardware consultancy services – Procurement of a SAP Defence and Security Solution Expert (28.08.2026)
- Anskaffelse av Løsningsekspert SAP Defence and Security (28.08.2026)
- Norway – Hardware consultancy services – Procurement of Test and teamlead within S/4HANA (27.08.2026)
- Norway – Hardware consultancy services – Procurement of an SAP Basis Solution Expert (27.08.2026)
Lignende anbud
Flere anbud i samme bransje
- 26160 Næringsmidler, rammeavtale · Innkjøpskontoret AS · avsluttet (10.08.2026)
- Matvarer storhusholdning Valdreskommunene · Valdreskommuner ved Sør-Aurdal kommune (21.07.2026)
- 26160 Næringsmidler, rammeavtale · Innkjøpskontoret AS · avsluttet (29.06.2026)
- IK-EØS 001-2026 Kolonialvarer til produksjonskjøkken i Bergen kommune og samarbeidsparter · Bergen kommune - Bymiljøetaten (24.06.2026)
- Markedsdialog - Rammeavtale for kjøp av næringsmidler · Bærum kommune (03.06.2026)
- Nettbasert dagligvarehandel · Bærum kommune · tildelt (09.04.2026)
- Nettbasert dagligvarehandel · Bærum kommune · avsluttet (05.02.2026)
- Markedsdialog - Rammeavtale vedr. nettbasert dagligvarehandel · Bærum kommune · avsluttet (29.10.2025)
- Ny - anskaffelse av forbruksmateriell til tjenestehund · FORSVARSMATERIELL · tildelt (08.09.2025)
- Frukt og grønnsaker · Trondheim kommune · tildelt (13.08.2025)