Norway – Software integration consultancy services – Procurement of a system management personnel system CDA
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Beskrivelse
The aim of this notice is to fill the role that the system manages the personnel system in the CDA.
Markedskontekst
Basert på 280 historiske tildelinger innen samme bransje.
Mest aktive vinnere
- Atea AS 7 kontrakter
- Knowit AS 6 kontrakter
- Atea AS (Hovedenhet) 6 kontrakter
- Bouvet Norge AS 5 kontrakter
- Webstep AS 5 kontrakter
Se alle vinnere innen Systemtjenester og tekniske konsulenttjenester →
Bransjekoder (CPV)
72220000 - Systemtjenester og tekniske konsulenttjenester 72227000 - Konsulentvirksomhet i forbindelse med integrasjon av programvare 72240000 - Systemanalyse og programmeringTildelinger
| Vinner | Verdi | Dato |
|---|---|---|
| InOnOff AS 962394620 ↗ | 13 840 000 kr | 09.09.2024 |
Om denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 9. september 2024 av FORSVARSMATERIELL. Estimert verdi er 13 840 000 kr, eks. mva.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra FORSVARSMATERIELL
- Norway – Hardware consultancy services – Procurement of a system architect for data conversion 202631999 (04.09.2026)
- Norway – Hardware consultancy services – Procurement of product and user support resource SAP deployed 2026027619 (04.09.2026)
- Norway – Hardware consultancy services – Procurement of product and user support resources 3SV 2026029851 (04.09.2026)
- Anskaffelse av produkt- og brukerstøtteressurs SAP deployert 2026027619 (04.09.2026)
- Anskaffelse av løsningsarkitekt datakonvertering 202631999 (04.09.2026)
Lignende anbud
Flere anbud i samme bransje
- Norway – Content or data standardization and classification services – 26/01369 Data Vault 2.0 modelling tool - FHI · Norsk Helsenett SF (27.08.2026)
- Data Vault 2.0 modelling tool - FHI · Norsk Helsenett SF (27.08.2026)
- Norway – Enterprise resource planning software package – Procurement of an HRM system for the BIR group. · BIR AS · avsluttet (13.08.2026)
- Anskaffelse av HRM-system for BIR-konsernet · BIR AS · avsluttet (11.08.2026)
- Anskaffelse av elektronisk pasientjournal til legevakten og kommunale legekontor · Sandnes kommune · avsluttet (07.08.2026)
- Prosjektledertjeneste - Aidn EPJ-løsning (HSG) · Lillehammer Kommune · avsluttet (30.07.2026)
- Norway – Project management consultancy services – 2026/2503 - Procurement of ERP Project Manager · STATSBYGG · tildelt (20.07.2026)
- 2026/2503 - Anskaffelse av ERP-prosjektleder · STATSBYGG · tildelt (20.07.2026)
- Norway – Information technology services – 2025/676: Framework agreement for consultancy services IT development (stage 1 - qualification) · Patentstyret · tildelt (10.07.2026)
- 2025/676: Rammeavtale for konsulenttjenester IT-utvikling (trinn 1 - kvalifisering) · Patentstyret · tildelt (10.07.2026)