Norway – Data services – Procurement of a cloud based ERP system
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Sammendrag fra kunngjøring og vedlegg (AI-generert)
Hva skal kjøpes inn?
Det skal anskaffes og implementeres et omfattende skybasert ERP-system som håndterer kjernefunksjoner knyttet til økonomi, HR, lønn, innkjøp og tilknyttede funksjoner på en integrert og effektiv måte. Systemet skal også kunne støtte et bredt spekter av verktøy for ressurs- og prosjektledelse.
Sentrale krav til leverandør
- Ingen spesifikke kvalifikasjonskrav er nevnt i teksten.
Praktiske forhold
- Ingen detaljer om kontraktslengde, opsjoner, leveringssted eller antall leveranser per år er oppgitt.
Tildelingskriterier
Ikke spesifisert i utdraget.
Generert fra kunngjøring og 0 vedlegg. Les originaldokumentene for autoritative krav.
Beskrivelse
The aim is to procure and implement a comprehensive system that can handle the core functions connected to finance, HR, payroll, procurement and any other associated functions in an integrated and efficient way. Furthermore, IVAR is a production company and can, thus, use a broad spectrum of systems connected to the ERP system. IVAR uses several resource and project management tools that are not currently an integrated part of the ERP system. There is, therefore, a need for broadened support within such tools.
Markedskontekst
Basert på 514 historiske tildelinger innen samme bransje.
Mest aktive vinnere
- Crayon AS 15 kontrakter
- Atea AS 14 kontrakter
- Sopra Steria AS 7 kontrakter
- Braathe AS 6 kontrakter
- DNV Imatis AS 6 kontrakter
Bransjekoder (CPV)
48000000 - Programvare og informasjonssystemer 48331000 - Programvare for prosjektledelse 48400000 - Programvare relatert til forretningsvirksomhet 48443000 - Programvare for regnskap 48450000 - Programvare for tidsregistrering og personaladministrasjon 48451000 - Programvare for bedriftsressursplanlegging 48490000 - Programvare for innkjøp 48732000 - Programvare for datasikkerhet 48810000 - Informasjonssystemer 71248000 - Kontroll av prosjekt og dokumentasjon 72000000 - Datatjenester: rådgivning, programvareutvikling, internett og systemstøtte 72200000 - Programmering av software og rådgivning 72212331 - Utviklingstjenester relatert til Programvare for prosjektledelse 72224100 - Planleggingsarbeid av implementering av et system 72250000 - System- og støttetjenester 72253000 - Help-desk og støttetjenester 72253200 - Systemsupport 72262000 - Programvareutvikling 72263000 - Implementering av programvare 72268000 - Levering av programvare 72300000 - DatatjenesterOm denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 23. januar 2025 av IVAR IKS. Estimert verdi er 5 500 000 kr, eks. mva.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra IVAR IKS
- Utbedring av kryss, fylkesveg 44 (15.08.2026)
- Rammeavtale på reisebyråtjenester (12.06.2026)
- Ryfylkevegen ved Kvam - etappe 2 (30.05.2026)
- Resipientundersøkelser IVAR IKS 2027 (23.05.2026)
- Kjøp av profileringsartikler (19.05.2026)
Lignende anbud
Flere anbud i samme bransje
- Sikkerhetskulturprogram · Statsforvalterens fellestjenester (31.08.2026)
- Norway – IT services: consulting, software development, Internet and support – Managed Detection and Incident Response Services · NORGES BANK · tildelt (28.08.2026)
- Norway – Hardware consultancy services – Procurement of a SAP Defence and Security Solution Expert · FORSVARSMATERIELL (28.08.2026)
- Anskaffelse av Løsningsekspert SAP Defence and Security · FORSVARSMATERIELL (28.08.2026)
- Managed Detection and Incident Response Services · NORGES BANK · tildelt (28.08.2026)
- Drift og support av nettverk · Akershus kollektivterminaler (28.08.2026)
- Norway – Hardware consultancy services – Procurement of Test and teamlead within S/4HANA · FORSVARSMATERIELL (27.08.2026)
- Norway – Hardware consultancy services – Procurement of an SAP Basis Solution Expert · FORSVARSMATERIELL (27.08.2026)
- Norway – Hardware consultancy services – Procurement of a Signavio Process Modeling Consultant · FORSVARSMATERIELL (27.08.2026)
- Norway – Hardware consultancy services – The procurement of a SAP developer for DRIV 2026013014 · FORSVARSMATERIELL · tildelt (27.08.2026)