Norway – Snow-clearing services – Procurement - Winter maintenance, 2024
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Beskrivelse
The aim of the contract is to cover the contracting authority ́s need for winter maintenance of municipal roads, foot and cycle paths, car parks and areas connected to municipal buildings. Winter maintenance mainly includes snow clearing and gritting, but other associated services also occur.
Markedskontekst
Basert på 1000 historiske tildelinger innen samme bransje.
Mest aktive vinnere
- Transportsentralen Tromsø SA 30 kontrakter
- H.s Maskin AS 17 kontrakter
- Vaktmesterkompaniet 11 kontrakter
- Ruud Trond Mogens Olsen 11 kontrakter
- Bergen Bydrift AS 10 kontrakter
Se alle vinnere innen Avløp, søppel, sanitære og miljømessige tjenester →
Krav og betingelser
Strukturerte felter fra konkurransegrunnlaget (eForms-XML).
Tildelingskriterier
- ( %)
- ( %)
Bransjekoder (CPV)
90000000 - Avløp, søppel, sanitære og miljømessige tjenester 90600000 - Virksomhet i forbindelse med opprydding og hygiene i by- og landområder og lignende tjenester 90620000 - Snørydding og brøytingTildelinger
| Vinner | Verdi | Dato |
|---|---|---|
| Ove Bergquist 971208422 ↗ | 266 666 kr | 07.08.2024 |
| Brungot's MiniMaskiner 990758921 ↗ | 266 666 kr | 07.08.2024 |
| Haagensen AS 825720952 ↗ | 266 666 kr | 07.08.2024 |
| LKV AS 928324761 ↗ | 266 666 kr | 07.08.2024 |
| Reidar Stokke AS 943619506 ↗ | 266 666 kr | 07.08.2024 |
| Knut Ivar Bøe 869131172 ↗ | 266 666 kr | 07.08.2024 |
| Tennfjord Teknikk AS 999593364 ↗ | 266 666 kr | 07.08.2024 |
| Oddbjørn Døving 978716067 ↗ | 266 666 kr | 07.08.2024 |
| Davik Eivind Anleggsgartner 970455906 ↗ | 266 666 kr | 07.08.2024 |
| Sunnmøre Maskinservice AS 916064640 ↗ | 266 666 kr | 07.08.2024 |
| Aakre Anlegg AS 897971402 ↗ | 266 666 kr | 07.08.2024 |
| Ørskog Bygdeservice Reite 980603946 ↗ | 266 666 kr | 07.08.2024 |
| Halvar Skodje AS 932141841 ↗ | 266 666 kr | 07.08.2024 |
| Sandal Parkdrift 994958267 ↗ | 266 666 kr | 07.08.2024 |
| Mesta AS 992804440 ↗ | 266 666 kr | 07.08.2024 |
Om denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 7. august 2024 av Ålesund kommune. Estimert verdi er 3 999 990 kr, eks. mva.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra Ålesund kommune
- Norway – Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy – Procurement of fuel in bulk and lubricants, 2026 (17.08.2026)
- Anskaffelse - Drivstoff i bulk og smøreprodukter, 2026 (17.08.2026)
- Norway – Office and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packages – Procurement - Workstations, 2026 (2) (13.08.2026)
- Norway – Computer equipment and supplies – Procurement - Purchase and leasing of iOS tablet, 2026 (13.08.2026)
- Anskaffelse - Arbeidsstasjoner, 2026 (2) (12.08.2026)
Lignende anbud
Flere anbud i samme bransje
- Norway – Sewage, refuse, cleaning and environmental services – Winter maintenance, roads · Hamarøy kommune · tildelt (01.09.2026)
- Norway – Snow-clearing services – Procurement of a contract for winter maintenance on properties in Haugesund. · STATSBYGG (01.09.2026)
- Anskaffelse av avtale om vintervedlikehold på eiendommer i Haugesund · STATSBYGG (01.09.2026)
- Vintervedlikehold, veier · Hamarøy kommune · tildelt (01.09.2026)
- Høring - Rammeavtale på snørydding rundt kommunale bygg, samt takmåking og isjferning · Tromsø kommune (01.09.2026)
- Vintervedlikehold Stiftelsen Bolig Bygg · Stiftelsen Bolig Bygg (01.09.2026)
- Norway – Snow-clearing services – Winter maintenance · Sunnfjord kommune · tildelt (31.08.2026)
- Norway – Snow-clearing services – Winter operations on roads and open spaces – Karlsøy municipality 2026 · Karlsøy kommune (31.08.2026)
- Norway – Snow-clearing services – Snow clearing services for Helse Bergen HF and Helse Fonna HF (Haugesund and Karmøy) · SYKEHUSINNKJØP HF (31.08.2026)
- Vintervedlikehald · Sunnfjord kommune · tildelt (31.08.2026)