Tildelt can-standard EU / TED

Norway – Lift-maintenance services – Procurement - lift operation, 2023

☆ Bokmerk
Estimert verdi 15 000 000 kr
Publisert 23. januar 2024

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Beskrivelse

The aim of the procurement is to see to the need for service and maintenance of lift and lifting devices at municipal buildings in Ålesund municipality.

Markedskontekst

Basert på 268 historiske tildelinger innen samme bransje.

5 300 000 kr Typisk kontraktverdi (median)
124 160 kr – 280 000 000 kr Prisspenn (min – maks)
105 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Installasjon av heis →

Krav og betingelser

Strukturerte felter fra konkurransegrunnlaget (eForms-XML).

Tildelingskriterier

  • ( %)
  • ( %)
  • ( %)
  • ( %)
  • ( %)
  • ( %)
  • ( %)
  • ( %)
  • ( %)
  • ( %)
  • ( %)
  • ( %)
  • ( %)
  • ( %)
  • ( %)

Bransjekoder (CPV)

45313100 - Installasjon av heis 50750000 - Vedlikehold av heiser

Tildelinger

VinnerVerdiDato
Lift-Tech AS 964736804 ↗ 5 000 000 kr 23.01.2024
TK Elevator 828447742 ↗ 5 000 000 kr 23.01.2024
Reber Schindler Heis as 919876522 ↗ 5 000 000 kr 23.01.2024

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 23. januar 2024 av Ålesund kommunale eiendom KF. Estimert verdi er 15 000 000 kr, eks. mva.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra Ålesund kommunale eiendom KF

Lignende anbud

Flere anbud i samme bransje