Utløpt cn-standard EU / TED

Norway – Refuse skips – Procurement of surface containers and compressors for waste

☆ Bokmerk
Tilbudsfrist 12. september 2024
Estimert verdi 65 000 000 kr
Publisert 9. juli 2024

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Sammendrag fra kunngjøring og vedlegg (AI-generert)

Hva skal kjøpes inn?
Det skal inngås en rammeavtale for kjøp av overflateskuffer og kompresjonsløsninger for avfall. Hovedbehovet er bunntømmende overflateskuffer, samt skuffer for matavfall, glass og metall. Det er også et behov for andre typer overflateskuffer, tippbare skuffer og krokekontainere.

Sentrale krav til leverandør
- Ikke spesifisert

Praktiske forhold
- Rammeavtalen vil være gyldig i 2 år.
- Det er en ensidig opsjon for oppdragsgiverne til å forlenge avtalen med 1+1 år.
- Ikke oppgitt om leveringssted eller antall leveranser per år.

Tildelingskriterier
Ikke spesifisert i utdraget.

Generert fra kunngjøring og 0 vedlegg. Les originaldokumentene for autoritative krav.

Beskrivelse

The contracting authorities need a framework agreement with a supplier for the purchase of surface containers as well as the procurement of compressive solutions for waste. Bottom emptying surface containers are identified as our primary need, as well as food waste, glass and metal. The contracting authority has a emerging need for the procurement of other surface containers, tilting containers and hook containers, this shall be able to be procured on contract as another assortment. The framework agreement will be valid for 2 years, with a unilateral option for the contracting authorities to extend the framework agreement for 1+1 year.

Markedskontekst

Basert på 201 historiske tildelinger innen samme bransje.

5 500 000 kr Typisk kontraktverdi (median)
1 kr – 150 000 000 kr Prisspenn (min – maks)
60 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Tilhengere, slepevogner og mobile containere →

Krav og betingelser

Strukturerte felter fra konkurransegrunnlaget (eForms-XML).

Tildelingskriterier

  • ( %)
  • ( %)
  • ( %)

Bransjekoder (CPV)

34220000 - Tilhengere, slepevogner og mobile containere 34221000 - Mobile containere til spesielle formål 39713300 - Avfallskomprimatorer 44613000 - Store beholdere 44613300 - Standard fraktcontainere 44613700 - Avfallscontainere 44613800 - Søppelkontainere 44619000 - Andre beholdere 90500000 - Avfallstjenester 90510000 - Avfallshåndtering

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 9. juli 2024 av Trondheim Renholdsverk AS. Estimert verdi er 65 000 000 kr, eks. mva.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra Trondheim Renholdsverk AS

Lignende anbud

Aktiv · SYKEHUSINNKJØP HF · Frist 23.09.2026

Norway – Medical consumables – Infectious waste bags for the health authorities in Helse Midt-Norway and Helse Sør-Øst

The procurement concerns infectious waste bags and absorbents for the health authorities in Helse Sør-Øst and Midt-Norway. See the price form and requirement specifications for further information.

10 000 000 kr
21.08.2026
16 dager igjen
Aktiv · BIR AS · Frist 06.09.2026

Norway – Rubbish compactors – Procurement of 18 stationing roller compressors for BIR Nyverdi

18 stationers rolling compressors with the accompanying annual fixed service agreement. Beyond this, there is total responsibility for; transport, unloading, storage, assembly, commissioning, function…

8 500 000 kr
24.07.2026
Aktiv · BIR AS · Frist 06.09.2026

Kjøp av 18 stk stasjonere rullekomprimatorer til BIR Nyverdi

18 stk. stasjonere rullekomprimatorer med tilhørende årlige fast serviceavtale. Utover dette inngår totalansvar for; transport, lossing, lagring, montering, idriftsetting, funksjonstesting, sikkerhets…

8 500 000 kr
24.07.2026
0 dager igjen
Aktiv · BIR AS · Frist 31.12.2035

Norway – Refuse skips – Procurement of modern and innovative waste systems for cottage fields, housing cooperatives, condominiums, joint systems etc. in BIR ́s owner municipalities.

BIR shall enter into a dynamic procurement scheme (DPS) for the procurement of modern and innovative waste systems for cottage fields. Tenderers can apply for admission for the entire lifetime of the …

100 000 000 kr
13.06.2025
3402 dager igjen
Aktiv · BIR AS · Frist 31.12.2035

Kjøp av moderne og innovative avfallsløsninger til hyttefelt, borettslag, sameie, fellesløsninger mv i BIRs eierkommuner.

BIR skal inngå en dynamisk innkjøpsordning (DPS) for kjøp av moderne og innovative avfallsløsninger til hyttefelt. Leverandører kan søke opptak i hele ordningens levetid. Oppdragsgivers behov og kra…

100 000 000 kr
13.06.2025
3403 dager igjen
Aktiv · BIR AS · Frist 31.12.2035

Norway – Refuse skips – Procurement of modern and innovative waste systems for cottage fields, housing cooperatives, condominiums, joint systems etc. in BIR ́s owner municipalities. (1)

BIR shall enter into a dynamic procurement scheme (DPS) for the procurement of modern and innovative waste systems for cottage fields. Tenderers can apply for admission for the entire lifetime of the …

13.05.2025
3402 dager igjen

Flere anbud i samme bransje