Utløpt cn-standard EU / TED

Norway – Training services – Procurement of courses within diversity and equality

☆ Bokmerk
Tilbudsfrist 23. august 2024
Estimert verdi 10 000 000 kr
Publisert 5. juli 2024

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Sammendrag fra kunngjøring og vedlegg (AI-generert)

Hva skal kjøpes inn?
Oslo kommune, ved Byrådet for forbedring og utvikling, inviterer til konkurranse om parallelle rammeavtaler for kurs innen mangfold og likestilling. Det er fire delkontrakter som omhandler ulike diskrimineringsområder: etnisitet, funksjonshemming, kjønnsidentitet og seksuell orientering.

Sentrale krav til leverandør
- Ingen spesifikke kvalifikasjonskrav er nevnt i teksten.

Praktiske forhold
- Estimert verdi er NOK 2,000,000 over 4 år.
- Det er fire delkontrakter med spesifikke fokusområder.
- Leveringssted/geografi er ikke oppgitt.
- Antall leveranser per år er ikke oppgitt.

Tildelingskriterier
Ikke spesifisert i utdraget.

Generert fra kunngjøring og 0 vedlegg. Les originaldokumentene for autoritative krav.

Beskrivelse

Oslo municipality c/o the Agency for Improvement and Development has previously announced an RFI (reference https://www.doffin.no/notices/2024-100948). The Agency for Improvement and Development (hereafter called the Contracting Authority), invites tenderers to a competition for parallel framework agreements for courses within diversity and equality for the following four sub-contracts: Sub-contract 1 Courses within diversity and equality for the three discrimination areas ethnicity, functional ability, gender identity and sexual orientation. Sub-contract 2. Courses within diversity and equality for discrimination area ethnicity. Sub-contract 3. Courses in diversity and equality for discrimination area functional ability. Estimated value NOK 2,000,000 over 4 years. Sub-contract 4 Courses within diversity and equality for discrimination area gender identity and sexual orientation.

Markedskontekst

Basert på 266 historiske tildelinger innen samme bransje.

4 900 000 kr Typisk kontraktverdi (median)
1 kr – 4 000 000 000 kr Prisspenn (min – maks)
184 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Utdannelse av personal →

Krav og betingelser

Strukturerte felter fra konkurransegrunnlaget (eForms-XML).

Tildelingskriterier

  • ( %)
  • ( %)
  • ( %)

Bransjekoder (CPV)

79632000 - Utdannelse av personal 80000000 - Tjenester i forbindelse med trening og utdannelse 80400000 - Voksenundervisning og annen undervisning 80500000 - Utdannelsestilbud 80521000 - Utdannelsesprogrammer 80522000 - Utdannelsesseminarer

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 5. juli 2024 av Oslo kommune v/ Utviklings- og kompetanseetaten. Estimert verdi er 10 000 000 kr, eks. mva.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra Oslo kommune v/ Utviklings- og kompetanseetaten

Lignende anbud

E-læring

HK-dir planlegger å gjennomføre en markedsundersøkelse i forbindelse med en kommende anskaffelse av rammeavtale for e-læring. Formålet med avtalen er å sikre god drift, videreutvikling og forvaltning …

03.09.2026
Aktiv · Utdanningsdirektoratet · Frist 05.10.2026

Norway – Training services – Parallel framework agreement for research and further development of quality and execution of the professional and craft test.

Every year approx. 30,000 persons go up to the vocational test in Norway. The trade and craft test is decisive for trust in the certificate of apprenticeship as documentation of competence achieved. I…

16 000 000 kr
02.09.2026
30 dager igjen
Aktiv · Utdanningsdirektoratet · Frist 05.10.2026

Parallell rammeavtale for forskning og videreutvikling av kvalitet og gjennomføring av fag- og svenneprøven

Hvert år går om lag 30 000 personer opp til fag- og svenneprøven i Norge. Fag- og svenneprøven er avgjørende for tilliten til fagbrevet som dokumentasjon på oppnådd kompetanse. For å bevare denne till…

16 000 000 kr
02.09.2026
30 dager igjen
Aktiv · SYKEHUSINNKJØP HF · Frist 22.09.2026

Førerkortopplæring klasse C1 til Nordlandssykehuset HF

Anskaffelsens formål er å gjennomføre intensivkurs i førerkortopplæring for klasse C1 for ambulansepersonell ved Nordlandssykehuset HF i perioden 1. januar 2027 til 31. mars 2027. Avtalen har oppstart…

01.09.2026
17 dager igjen
Aktiv · Skatteetaten · Frist 28.09.2026

20260017 Sikkerhetstrening for utviklere

Digital læringstjeneste og tilhørende konsulentbistand som styrker opplæringen i programvaresikkerhet for utviklere i Skatteetaten

31.08.2026
23 dager igjen
Aktiv · ARBEIDS OG VELFERDSETATEN · Frist 01.10.2026

Sertifikater klasse C, CE og D. Enkeltplasser og grupper.

Det skal anskaffes en rammeavtale som skal dekke behovet for opplæring til yrkessjåfør klasse C, CE, D og DE mm. Det skal anskaffes en avtale som dekker behovet for opplæring i grupper, og for enkeltp…

40 000 000 kr
31.08.2026
26 dager igjen

Flere anbud i samme bransje