Tildelt can-standard EU / TED

Norway – Construction work for school buildings – Procurement of a turnkey contract for the expansion of Engebråten school.

☆ Bokmerk
Estimert verdi 171 356 791 kr
Publisert 6. januar 2025

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Beskrivelse

The procurement is for a turnkey contract for an expansion of the existing school at Kapellveien 120. The expansion will occur in a new school building of approx. 3,496 m² (GFA). The development of the accompanying outdoor work will also be a part of the assignment.

Markedskontekst

Basert på 161 historiske tildelinger innen samme bransje.

56 800 000 kr Typisk kontraktverdi (median)
1 kr – 1 000 000 000 kr Prisspenn (min – maks)
114 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Bygge- og anleggsvirksomhet →

Krav og betingelser

Strukturerte felter fra konkurransegrunnlaget (eForms-XML).

Tildelingskriterier

  • ( %)
  • ( %)
  • ( %)
  • ( %)
  • ( %)

Bransjekoder (CPV)

45000000 - Bygge- og anleggsvirksomhet 45211200 - Byggningsarbeid i forbindelse med Vernede boliger 45214200 - Bygge- og anleggsarbeid i forbindelse med skolebygninger 45214220 - Bygge- og anleggsarbeid i forbindelse med Ungdomsskole/Videregående skole 45214230 - Bygge- og anleggsarbeid i forbindelse med Spesialskole

Tildelinger

VinnerVerdiDato
Ruta Entreprenør 983830196 ↗ 171 356 791 kr 06.01.2025

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 6. januar 2025 av Oslo kommune v/ Oslobygg KF. Estimert verdi er 171 356 791 kr, eks. mva.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra Oslo kommune v/ Oslobygg KF

Lignende anbud

Flere anbud i samme bransje