Norway – Specialised boats – Procurement of a fire and rescuing vessel
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Beskrivelse
Oslo Fire and Rescue Agency (OBRE), hereafter called the Contracting Authority, invites tenderers to a competition with negotiations for the procurement of fire and rescue vessel.
Markedskontekst
Basert på 28 historiske tildelinger innen samme bransje.
Mest aktive vinnere
- Maritime Partner AS 3 kontrakter
- Selfa Arctic AS 2 kontrakter
- GOT Marine as 2 kontrakter
- MARINA HARBOUR SOLUTIONS AS 2 kontrakter
- Smart Marine AS 2 kontrakter
Krav og betingelser
Strukturerte felter fra konkurransegrunnlaget (eForms-XML).
Tildelingskriterier
- ( %)
- ( %)
- ( %)
- ( %)
- ( %)
- ( %)
- ( %)
- ( %)
- ( %)
Bransjekoder (CPV)
34500000 - Skip og båter 34513000 - Fiskebåter, krisebåter og andre spesielle fartøy 34513700 - Redningsskip 34520000 - Båter 34521000 - Spesialbåter 34521100 - Overvåkningsbåter 34521200 - Tollpatruljebåter 34521300 - Politipatruljebåter 35110000 - Brannslukkings-, rednings- og sikkerhetsutstyr 75250000 - Brannvesen og redningstjenesterOm denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 27. juni 2024 av Oslo kommune v/ Brann- og redningsetaten. Estimert verdi er 33 000 000 kr, eks. mva.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra Oslo kommune v/ Brann- og redningsetaten
- Norway – Firefighting vehicles – Crew vehicle, narrow with water tank and fire pump. (27.08.2026)
- Mannskapsbil, smal med vanntank og brannpumpe. (27.08.2026)
- Nytt bryggeanlegg til Oslo brann- og redning (12.06.2026)
- Nytt bryggeanlegg til Oslo brann- og redning (14.05.2026)
- Serviceavtale for brannbåten O-77 (27.09.2025)
Lignende anbud
Flere anbud i samme bransje
- Markedsundersøkelse maritime kapasiteter - fartøy · Politiets fellestjenester (03.09.2026)
- Norway – Fire vessels – Fireboat GBR 2026 · Porsgrunn kommune (24.08.2026)
- Brannbåt GBR 2026 · Porsgrunn kommune (24.08.2026)
- Norway – Fishing, emergency and other special vessels – Maritime Safety and Work boats · FORSVARSMATERIELL · avsluttet (21.07.2026)
- Maritime Safety and Work boats · FORSVARSMATERIELL · avsluttet (21.07.2026)
- Norway – Boats – Procurement of two operational boats for the skerry service in inner Oslofjord. · Oslo kommune v/ Bymiljøetaten (06.07.2026)
- Kjøp av 2 stk. driftsbåter til skjærgårdstjenesten i indre Oslofjord · Oslo kommune v/ Bymiljøetaten (06.07.2026)
- Patruljefartøy til maritim innsats i Tolletaten · Tolletaten · tildelt (09.06.2026)
- Kontrakt om levering av service, vedlikehold, reparasjon og opplag av båter · Oslo politidistrikt · avsluttet (08.06.2026)
- Norway – Boats – P1223 - Navigation training vessels - Pre-Qualification Phase · FORSVARSMATERIELL · avsluttet (02.06.2026)