Norway – Machinery for the treatment of sewage – Procurement of a flushing vehicle for the municipal engineering alta municipality 2025
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Beskrivelse
Virkosmhet municipal engineering, the operations department, would like to procure a new flushing vehicle that shall be delivered to Alta municipality in 2025.
Markedskontekst
Basert på 26 historiske tildelinger innen samme bransje.
Mest aktive vinnere
- AxFlow AS 3 kontrakter
- Guard Automation AS 2 kontrakter
- LEIF GRIMSRUD AS 2 kontrakter
- Biowater Technology AS 2 kontrakter
- BN Miljø AS 2 kontrakter
Bransjekoder (CPV)
34140000 - Tunge motorkjøretøyer 42996000 - Maskiner for avløpsrensingTildelinger
| Vinner | Verdi | Dato |
|---|---|---|
| Magne Gitmark & Co AS 976625358 ↗ | 2 166 666 kr | 27.06.2024 |
| Nomek as 979885717 ↗ | 2 166 666 kr | 27.06.2024 |
| Nomek as 979885717 ↗ | 2 166 666 kr | 27.06.2024 |
Om denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 27. juni 2024 av Alta kommune. Estimert verdi er 6 499 998 kr, eks. mva.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra Alta kommune
- Norway – Construction work – Carpentry services - Framework agreement (04.09.2026)
- Tømrertjenester - Rammeavtale (04.09.2026)
- Frisk luft - Natur og gårdsaktiviteter for mennesker med funksjonsnedsettelser (18.08.2026)
- Norway – Office furniture – Office Furniture Framework Agreement (17.08.2026)
- Kontormøbler rammeavtale (17.08.2026)
Lignende anbud
Flere anbud i samme bransje
- Oppgradering avløpspumpestasjoner · Narvik Vann KF (29.08.2026)
- Fettutskiller OK23 · Stavanger kommune (22.08.2026)
- Norway – Construction work for water and sewage pipelines – Partnering contract for Skjersholmane sewage treatment facility, machinery and process. · Norconsult (20.08.2026)
- Samspillsentreprise for Skjersholmane avløpsrenseanlegg, maskin og prosess · Norconsult (20.08.2026)
- Byggentreprise OB2 - Møllebakken og Brevik pumpestasjoner · Movar Iks · tildelt (13.08.2026)
- Norway – Purification plant equipment – KKSRA - ERA01, Machinery and process - Prequalification · Sweco Norge AS (Hovedenhet) · avsluttet (30.06.2026)
- KKSRA - ERA01, Maskin og prosess - Prekvalifisering · Sweco Norge AS (Hovedenhet) · avsluttet (30.06.2026)
- Norway – Machinery for the treatment of sewage – Purchase of treatment plant for BIR Ressurs - Mjelstad landfill · BIR AS · avsluttet (18.06.2026)
- Kjøp av renseanlegg til BIR Ressurs - Mjelstad deponi · BIR AS · avsluttet (18.06.2026)
- Norway – Construction work – E64 Machine and process 3 – The transfer plant (Konghaugen reindeer treatment plant) - Qualification phase · Ålesund kommune · tildelt (12.06.2026)