Norway – Education and training services – Procurement of a framework agreement for tithing supervisors and ski supervisors - 2nd publication.
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Beskrivelse
The Norwegian Defence Materiel Agency needs to contract qualified senior road supervisors and ski supervisors to carry out different courses for the Norwegian Armed Forces.
Markedskontekst
Basert på 10 historiske tildelinger innen samme bransje og fylke.
Mest aktive vinnere
- Sirius Act AS 5 kontrakter
- Brights Learning Norway AS 1 kontrakt
- Andreas L'Orange 1 kontrakt
- GEITMYRA RINGSAKER MATKULTURSENTER FOR BARN AS 1 kontrakt
- Thomassens hundepensjonat og treningssenter / Kennel Ometyst 1 kontrakt
Se alle vinnere innen Tjenester i forbindelse med trening og utdannelse →
Bransjekoder (CPV)
80000000 - Tjenester i forbindelse med trening og utdannelse 80500000 - Utdannelsestilbud 80510000 - Spesialutdannelse 80600000 - Opplæringstjenester i forsvar og sikkerhetsmateriell 92600000 - Tjenester vedrørende sport 92622000 - Organisering av sportsbegivenhetGeografi
Oslo Akershus Østfold Buskerud Rogaland Vestland Møre og Romsdal Nordland Troms FinnmarkStedet er hentet direkte fra kunngjøringen og kan være oppdragsgivers administrative region, ikke nødvendigvis der ytelsen faktisk leveres.
Om denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 13. mai 2026 av FORSVARSMATERIELL. Estimert verdi er 12 000 000 kr, eks. mva.
Dette er en rammeavtale, som betyr at oppdragsgiveren inngår avtale med en eller flere leverandører for å regulere fremtidige bestillinger uten å gjennomføre full konkurranse hver gang.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra FORSVARSMATERIELL
- Norway – Parts of light firearms – Procurement of cleaning equipment (02.09.2026)
- Norway – Command, control, communication and computer systems – Request for Information (RFI): Modular C4IS and Navigation System for Multi-Role Naval Craft up to 24 m (01.09.2026)
- Request for Information (RFI): Modular C4IS and Navigation System for Multi-Role Naval Craft up to 24 m (01.09.2026)
- Kjøp av Pusseutstyr (01.09.2026)
- Norway – Parts of light firearms – Procurement of cleaning equipment (31.08.2026)
Lignende anbud
Markedsdialog (RFI): Klima- og miljøkrav til administrasjons- og kommunikasjonsløsning for barnehagesektoren
Bærum kommune planlegger anskaffelse av en administrasjons- og kommunikasjonsløsning for barnehagesektoren. Som del av planleggingsfasen inviteres markedet til å gi innspill til mulige klima- og miljø…
Parallell rammeavtale for forskning og videreutvikling av kvalitet og gjennomføring av fag- og svenneprøven
Hvert år går om lag 30 000 personer opp til fag- og svenneprøven i Norge. Fag- og svenneprøven er avgjørende for tilliten til fagbrevet som dokumentasjon på oppnådd kompetanse. For å bevare denne till…
DIO - Leirskole Arendal kommune
Denne avtalen er en dynamisk innkjøpsordning (DIO) for å inngå avtale om leirskole for 7. klassetrinn. Per august 2026 er følgende leirskoler kvalifisert: Jønnbu leirskole Evjetun leirskole Hallin…
Førerkortopplæring klasse C1 til Nordlandssykehuset HF
Anskaffelsens formål er å gjennomføre intensivkurs i førerkortopplæring for klasse C1 for ambulansepersonell ved Nordlandssykehuset HF i perioden 1. januar 2027 til 31. mars 2027. Avtalen har oppstart…
Norway – Tutorial services – Certificates, class C, CE and D. Individual places and groups.
A framework agreement shall be procured that shall cover the need for training for professional driver class C, CE, D and DE etc. A contract shall be procured that covers the need for training in grou…
20260017 Sikkerhetstrening for utviklere
Digital læringstjeneste og tilhørende konsulentbistand som styrker opplæringen i programvaresikkerhet for utviklere i Skatteetaten
Flere anbud i samme bransje
- Norway – Driving-school services – Traffic training for Sauda continuing school · Rogaland fylkeskommune · tildelt (02.09.2026)
- Norway – IT services: consulting, software development, Internet and support – Market dialogue (RFI): Climate and environmental requirements for an administration and communication system for the nursery sector. · Bærum kommune · avsluttet (02.09.2026)
- Markedsdialog (RFI): Klima- og miljøkrav til administrasjons- og kommunikasjonsløsning for barnehagesektoren · Bærum kommune (02.09.2026)
- Parallell rammeavtale for forskning og videreutvikling av kvalitet og gjennomføring av fag- og svenneprøven · Utdanningsdirektoratet (02.09.2026)
- DIO - Leirskole Arendal kommune · Arendal kommune (02.09.2026)
- Trafikkopplæring for Sauda videregåande skule · Rogaland fylkeskommune · tildelt (02.09.2026)
- Førerkortopplæring klasse C1 til Nordlandssykehuset HF · SYKEHUSINNKJØP HF (01.09.2026)
- Norway – Tutorial services – Certificates, class C, CE and D. Individual places and groups. · ARBEIDS OG VELFERDSETATEN (31.08.2026)
- 20260017 Sikkerhetstrening for utviklere · Skatteetaten (31.08.2026)
- Sertifikater klasse C, CE og D. Enkeltplasser og grupper. · ARBEIDS OG VELFERDSETATEN (31.08.2026)