Utløpt cn-standard Rammeavtale EU / TED

Norway – Mattress supports – Framework agreement: The procurement of furniture and fixtures for resettlement of refugees

☆ Bokmerk
Oppdragsgiver KRISTIANSAND KOMMUNE
Tilbudsfrist 3. juni 2025
Estimert verdi 7 000 000 kr
Publisert 5. mai 2025

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Beskrivelse

Kristiansand municipality shall procure furniture and fixtures for resettlement of refugees. Tenderers are thus invited to an open tender contest.

Markedskontekst

Basert på 4 historiske tildelinger innen samme bransje.

6 000 000 kr Typisk kontraktverdi (median)
500 000 kr – 7 000 000 kr Prisspenn (min – maks)
2 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Spisestuestoler →

Bransjekoder (CPV)

39112100 - Spisestuestoler 39143111 - Sengebunner 39143112 - Madrasser 39143116 - Barnesenger, sprinkelsenger 39143210 - Spisebord

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 5. mai 2025 av KRISTIANSAND KOMMUNE. Estimert verdi er 7 000 000 kr, eks. mva.

Dette er en rammeavtale, som betyr at oppdragsgiveren inngår avtale med en eller flere leverandører for å regulere fremtidige bestillinger uten å gjennomføre full konkurranse hver gang.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra KRISTIANSAND KOMMUNE

Flere anbud i samme bransje