Norway – X-ray devices – K9150 Angio/intervention *CONTRACT AWARD NOTICE*
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Beskrivelse
*NOTICE CONTRACT AWARD*In connection with the new hospital in Drammen that shall be used in 2025, new x-ray equipment shall be procured for Angio/intervention.
Markedskontekst
Basert på 81 historiske tildelinger innen samme bransje.
Mest aktive vinnere
- Siemens Healthcare AS 11 kontrakter
- Plandent AS 8 kontrakter
- Decotron AS 7 kontrakter
- Decotron AS 6 kontrakter
- Dental Sør AS 5 kontrakter
Bransjekoder (CPV)
33100000 - Medisinsk utstyr 33111000 - Røntgenapparatur 33111600 - Apparatur til radiografi 33111710 - Artikler til angiografi 33111720 - Apparatur til angiografi 33111721 - Utstyr til digital angiografi 33111800 - RøntgendiagnostikkanleggTildelinger
| Vinner | Verdi | Dato |
|---|---|---|
| Philips Norge AS (hovedenhet) 915213952 ↗ | 30 684 000 kr | 11.04.2025 |
Om denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 11. april 2025 av Sykehusbygg HF. Estimert verdi er 30 684 000 kr, eks. mva.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra Sykehusbygg HF
- Norway – Mechanical engineering installation works – New Stavanger University Hospital - K2305 Facades and glass roof. (02.09.2026)
- Nye Stavanger Universitetssjukehus - K6503 Tøy- og avfallssug (01.09.2026)
- Norway – Roof-covering work – New Stavanger University Hospital - K2305 Facades and glass roof. (31.08.2026)
- Norway – Mechanical engineering installation works – New Stavanger University Hospital - K2305 Facades and glass roof. (31.08.2026)
- Nye Stavanger Universitetssjukehus - K2606 Taktekking (31.08.2026)
Lignende anbud
Flere anbud i samme bransje
- Norway – Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products – X-ray laboratory · SYKEHUSINNKJØP HF · avsluttet (02.07.2026)
- Norway – Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products – STO_2026_55951 - C-arm - Acute operation · SYKEHUSINNKJØP HF · tildelt (22.06.2026)
- Norway – X-ray devices – 78080 E2026 UL KRN RRU X-ray laboratory · Oslo Universitetssykehus HF (hovedenhet) · avsluttet (17.06.2026)
- 78080 E2026 UL KRN RRU Gjennomlysningslab · Oslo Universitetssykehus HF (hovedenhet) · avsluttet (17.06.2026)
- Norway – Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products – C-arm - Acute operation St. Olavs hospital HF · SYKEHUSINNKJØP HF · avsluttet (08.06.2026)
- Norway – Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products – STO_2026_55854 - Picture, GA Lab 06 X-ray · SYKEHUSINNKJØP HF · avsluttet (04.05.2026)
- 1105601 UiO Livsvitenskap brukerutstyr. K932 Røntgendiffraksjon · STATSBYGG · tildelt (04.05.2026)
- Mammografi apparater til Helse Stavanger HF · SYKEHUSINNKJØP HF · tildelt (10.04.2026)
- Norway – X-ray devices – Invitation to market dialogue: X-ray system with fluoroscopy for Østfold Hospital. · SYKEHUSINNKJØP HF · avsluttet (09.03.2026)
- Invitasjon til markedsdialog: Røntgensystem med gjennomlysning til Sykehuset Østfold HF · SYKEHUSINNKJØP HF · avsluttet (09.03.2026)