223161 Intensjonskunngjøring anskaffelse 2 stk slamkiosker
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Beskrivelse
Oppdragsgiver har til hensikt å inngå direkte avtale med KZ Handels AS dersom denne intensjonskunngjøringen ikke avdekker at det er andre leverandører som kan levere tilsvarende.
Markedskontekst
Basert på 2 historiske tildelinger innen samme bransje og fylke.
Mest aktive vinnere
- Reco Bygg og Skadeteknikk AS 1 kontrakt
- HEIDENREICH AS 1 kontrakt
Bransjekoder (CPV)
39000000 - Møbler (inkludert kontor møbler), inventar, husholdningsmaskiner, (utenom belysning) og rengjøringsmidler 39300000 - Diverse utstyr 39350000 - Utstyr til avløpsarbeid 45000000 - Bygge- og anleggsvirksomhet 45200000 - Deler av eller komplette byggekonstruksjoner samt anleggsarbeider 45230000 - Bygge- og anleggsarbeid i forbindelse med rørledning-, kommunikasjons- og kraftlinjer for motorveier, veier, flyplasser og jernbaner; planeringsarbeid 45231000 - Bygge- og anleggsarbeid i forbindelse med rørledning-, kommunikasjons- og kraftlinjer 45231300 - Bygge- og anleggsarbeid i forbindelse med vann- og avløpsrørledningerTildelinger
| Vinner | Verdi | Dato |
|---|---|---|
| KZ HANDEL 917692858 ↗ | - | 30.01.2025 |
Om denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på Doffin 31. januar 2025 av Gjøvikregionen - Anskaffelser. Estimert verdi er 1 000 000 kr, eks. mva.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra Gjøvikregionen - Anskaffelser
- Norway – Firefighting vehicles – EA-26-008-GK Tank lorry with fire pump for Gjøvik fire and rescue service. (17.07.2026)
- EA-26-008-GK Tankbil med brannpumpe til Gjøvik brann- og redningsvesen (17.07.2026)
- Norway – Pipeline, piping, pipes, casing, tubing and related items – BA-26-023-GK Project reserve water Gjøvik-Biri ENT1B Raw water pump station (V2). (10.07.2026)
- BA-26-023-GK Prosjekt reservevann Gjøvik-Biri ENT1B Råvannspumpestasjon (V2) (10.07.2026)
- Norway – IT services: consulting, software development, Internet and support – Telephony (02.07.2026)
Lignende anbud
Flere anbud i samme bransje
- Rammeavtale renholdsprodukter med opsjon for renholdsmaskiner og -roboter · Agder kollektivtransport AS (AKT) (28.08.2026)
- Utvidelse av Tangen avløpsrenseanlegg- Prosessentreprise EP1 · Midtre Romerike Avløpsselskap - MIRA IKS · tildelt (27.08.2026)
- Rammeavtale renholdsprodukter med opsjon for renholdsmaskiner og -roboter · Agder kollektivtransport AS (AKT) (27.08.2026)
- Kokegryter til Universitetssykehuset Nord-Norge HF · SYKEHUSINNKJØP HF (24.08.2026)
- Rammeavtale om emballasje til matproduksjon · Bodø Kommune (13.08.2026)
- Invitasjon til markedsdialog Entreprise 2711 Fast inventar - Nye Aker · Helse Sør-Øst RHF (10.08.2026)
- 1105601 UiO Livsvitenskap brukerutstyr K907 H2O2 desinfeksjonsutstyr · STATSBYGG · tildelt (07.08.2026)
- Institusjonsmaskiner for Sør-Varanger kommune 2026 · Sør-Varanger kommune · avsluttet (24.07.2026)
- Norway – Office supplies – Framework agreement for office supplies, computer supplies and free school materials. · Inderøy kommune · tildelt (10.07.2026)
- Rammeavtale kontorrekvisita, datarekvisita og fritt skolemateriell · Inderøy kommune · tildelt (10.07.2026)