213992 Intensjonskunngjøring Arrangement telt Gjøvik Gård
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Om dette anbudet
213992 Intensjonskunngjøring Arrangement telt Gjøvik Gård er en offentlig anbudskonkurranse kunngjort av Gjøvikregionen - Anskaffelser 21.03.2023. Konkurransen gjelder kjøp innen deler av eller komplette byggekonstruksjoner samt anleggsarbeider. Kunngjøringen har referanse 2023-657609 og er også klassifisert under seil, telt, skreddertjenester. Det er totalt 23 tildelte kontrakter innen deler av eller komplette byggekonstruksjoner samt anleggsarbeider i vår database med median kontraktverdi på 14,0 mill kr.
Markedskontekst
Basert på 23 historiske tildelinger innen samme bransje og fylke.
Mest aktive vinnere
- Veidekke Industri AS 3 kontrakter
- Caverion Norge AS (Hovedenhet) 3 kontrakter
- Reco Bygg og Skadeteknikk AS 2 kontrakter
- OM Bakken Bygg AS 1 kontrakt
- ENVIROPROCESS NORWAY AS 1 kontrakt
Bransjekoder (CPV)
39522400 - Seil 39522530 - Telt 45200000 - Deler av eller komplette byggekonstruksjoner samt anleggsarbeider 98393000 - SkreddertjenesterOm denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på Doffin 21. mars 2023 av Gjøvikregionen - Anskaffelser.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra Gjøvikregionen - Anskaffelser
- Norway – Firefighting vehicles – EA-26-008-GK Tank lorry with fire pump for Gjøvik fire and rescue service. (17.07.2026)
- EA-26-008-GK Tankbil med brannpumpe til Gjøvik brann- og redningsvesen (17.07.2026)
- Norway – Pipeline, piping, pipes, casing, tubing and related items – BA-26-023-GK Project reserve water Gjøvik-Biri ENT1B Raw water pump station (V2). (10.07.2026)
- BA-26-023-GK Prosjekt reservevann Gjøvik-Biri ENT1B Råvannspumpestasjon (V2) (10.07.2026)
- Norway – IT services: consulting, software development, Internet and support – Telephony (02.07.2026)
Lignende anbud
2027 Akutt graveberedskap VA - RFI
Rammeavtalen omfatter graveberedskap for akutte og planlagte hastereparasjoner av vann- og avløpsledninger i regi av Trondheim kommune.Uønskede hendelser som for eksempel vannlekkasjer, kollaps på av…
Sunndal kommune - ny hardbruksbolig -
Sunndal kommune skal gå til innkjøp av ny modulbassert/ flyttbar hardbruksbolig/ rus og psykiatribolig.
Sørli skole, nytt gymsal gulv
Nytt punktelastisksportsgulv i eksisterende gymsal på Sørli skole i Nittedal.
Anskaffelse av tjeneste ombygging/oppussing 2. etg. Hovedredningssentralen
Anskaffelsens formål er å inngå kontrakt om kjøp av tjenester knyttet til ombygging/oppussing inkludert belysning av lokaler i 2. etg. ved Hovedredningssentralen avd. Sør-Norge. Anskaffelsen omfatt…
Geitungen Fyrstasjon - Maling maskinhus innvendig - Bensinbod utv.
2.0 Dagens statusDagens status er alle overflater i maskinhus i betong er maling slitt. Originalt gulv som er tidligere malt, er maling slitt. Vinduer og dører trenger rehabilitering. Ute er det en li…
VA Selhaugvegen - Havikbotn
Kinn kommune skal sanere og etablere nytt vann-, spillvanns- og overvannsnett og gatelys i Botnavegen og Jacob Sandevegen. Samt etablering av 2 stk. pumpestasjoner for avløp i Havikbotnen og der nåver…
Flere anbud i samme bransje
- 2027 Akutt graveberedskap VA - RFI · Trondheim kommune (04.09.2026)
- Florø Barneskole Rehabilitering av småskolen v1 · Kinn kommune (04.09.2026)
- Florø Barneskole Rehabilitering av småskolen · Kinn kommune (04.09.2026)
- Generalentreprise SolHeim barnehage og infrastruktur · Heim kommune (04.09.2026)
- Anskaffelse av tjeneste ombygging/oppussing 2. etg. Hovedredningssentralen · HOVEDREDNINGSSENTRALEN (04.09.2026)
- Rammeavtale rørleggertjenester - Region Øst, Region Sør-Vest, Region Midt og Region Nord · Posten Bring AS (04.09.2026)
- Florø Barneskole Rehabilitering av småskolen · Kinn kommune · avsluttet (04.09.2026)
- Florø Barneskole Rehabilitering av småskolen v1 · Kinn kommune · avsluttet (04.09.2026)
- Rehabilitering av fiskerikaia – Bodø Havn KF · Bodø Havn KF (04.09.2026)
- 2026/3590 Rammeavtale for maler- og beleggarbeider i Mo i Rana og Nesna · STATSBYGG (04.09.2026)