Utløpt pin-only EU / TED

Norway-Bergen: Procurement software package

☆ Bokmerk
Publisert 7. april 2017

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Om dette anbudet

Norway-Bergen: Procurement software package er en offentlig anbudskonkurranse 07.04.2017. Konkurransen gjelder kjøp innen bransjespesifikk programvare. Konkurransen er publisert via EU TED. Kunngjøringen har referanse ted:131519-2017 og er også klassifisert under programvare for elektronisk publisering, programvare for kontakthåndtering, programvare for innkjøp, utviklingstjenester relatert til programvare for innkjøp. Det er totalt 365 tildelte kontrakter innen bransjespesifikk programvare i vår database med median kontraktverdi på 6,0 mill kr.

Markedskontekst

Basert på 365 historiske tildelinger innen samme bransje.

5 997 800 kr Typisk kontraktverdi (median)
1 kr – 1 250 000 000 kr Prisspenn (min – maks)
237 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Bransjespesifikk programvare →

Bransjekoder (CPV)

48100000 - Bransjespesifikk programvare 48312000 - Programvare for elektronisk publisering 48333000 - Programvare for kontakthåndtering 48490000 - Programvare for innkjøp 72212490 - Utviklingstjenester relatert til Programvare for innkjøp 72245000 - Analyse og programmering av kontraktsystem 72322000 - Dataadministrasjon

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 7. april 2017.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Lignende anbud

Flere anbud i samme bransje