Intensjonskunngjøring: Fotontellende CT, Universitetssykehuset Nord-Norge HF
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Sammendrag fra kunngjøring og vedlegg (AI-generert)
Hva skal kjøpes inn?
Det skal anskaffes en fotontellende CT Naeotom Alpha Prime til Universitetssykehuset Nord-Norge HF (UNN). Røntgenavdelingen ved UNN Tromsø har ansvar for avansert diagnostikk og forskning for pasienter i Helse Nord RHF.
Sentrale krav til leverandør
- Ikke spesifisert i utdraget.
Praktiske forhold
- Leveringssted er Universitetssykehuset Nord-Norge HF, Tromsø.
- Antall leveranser per år er ikke oppgitt.
- Kontraktslengde er ikke oppgitt.
- Opsjon er ikke oppgitt.
Tildelingskriterier
Ikke spesifisert i utdraget.
Generert fra kunngjøring og 0 vedlegg. Les originaldokumentene for autoritative krav.
Beskrivelse
Anskaffelse av fotontellende CT Naeotom Alpha Prime til Universitetssykehuset Nord-Norge HF (UNN).Røntgenavdelingen ved UNN Tromsø har ansvar for pasienter innenfor regionen til Helse Nord RHF. Avdelingen har ansvar for avansert diagnostikk og forskning, og er en avdeling som får henvist pasienter fra øvrige foretak innenfor helseregionen.
Bransjekoder (CPV)
33000000 - Medisinsk utstyr, legemidler og utstyr til personlig pleie 33100000 - Medisinsk utstyr 33110000 - Utstyr for medisinsk, odontologisk og veterinærmedisinsk bildebehandling 33115000 - Utstyr til tomografi 33115100 - CT scannerOm denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på Doffin 27. oktober 2025 av SYKEHUSINNKJØP HF.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra SYKEHUSINNKJØP HF
- Norway – Inspection of ventilation system – Annual inspection of safety ventilation cabinets/extraction cupboards and safety benches for St. Olavs Hospital. (01.09.2026)
- Norway – Breast prostheses – Breast implants for the health trusts in Norway (01.09.2026)
- Norway – Building construction work – Establishment and hire of a module building for Innlandet Hospital Ottestad project -551373 (01.09.2026)
- Norway – Tutorial services – Driving licence training class C1 to Nordlandssykehuset HF (01.09.2026)
- Norway – Repair and maintenance services – Framework agreement painting and residential wallpaper services and associated materials, Vestre Viken HF (01.09.2026)
Lignende anbud
Flere anbud i samme bransje
- Norway – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – 1105601 UiO Life Sciences user equipment. K930.15.03.02 High Content Imager · STATSBYGG · tildelt (06.08.2026)
- 1105601 UiO Livsvitenskap brukerutstyr. K930.15.03.02 High Content Imager · STATSBYGG · tildelt (06.08.2026)
- 78080 E2026 UL KRN RRU Gjennomlysningslab · Oslo Universitetssykehus HF (hovedenhet) · avsluttet (17.06.2026)
- Ultralydapparat mid-range til Vestre Viken HF · SYKEHUSINNKJØP HF · avsluttet (02.06.2026)
- Norway – Imaging equipment for medical, dental and veterinary use – Minor dental electro medical equipment · Rogaland fylkeskommune · avsluttet (19.05.2026)
- Mindre dentalt elektromedisinsk utstyr · Rogaland fylkeskommune · avsluttet (19.05.2026)
- ultralyd og elastografi · Universitetet i Oslo · avsluttet (11.05.2026)
- 1105601 UiO Livsvitenskap brukerutstyr. K932 Røntgendiffraksjon · STATSBYGG · tildelt (04.05.2026)
- ANSK-26-0045 CBCT (Cone Beam Computed Tomography) · UNIVERSITETET I BERGEN · avsluttet (30.04.2026)
- Norway – Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products – Ultrasound apparatuses mid-range allround to Sykehuset Østfold HF · SYKEHUSINNKJØP HF · avsluttet (29.04.2026)