Norway – Snow-clearing services – Contract award notice - Lot 9
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Beskrivelse
Framework agreement for winter maintenance of roads and road operations services (area 9).
Markedskontekst
Basert på 1000 historiske tildelinger innen samme bransje.
Mest aktive vinnere
- Transportsentralen Tromsø SA 30 kontrakter
- H.s Maskin AS 17 kontrakter
- Vaktmesterkompaniet 11 kontrakter
- Ruud Trond Mogens Olsen 11 kontrakter
- Bergen Bydrift AS 10 kontrakter
Krav og betingelser
Strukturerte felter fra konkurransegrunnlaget (eForms-XML).
Tildelingskriterier
- ( %)
- ( %)
Bransjekoder (CPV)
45230000 - Bygge- og anleggsarbeid i forbindelse med rørledning-, kommunikasjons- og kraftlinjer for motorveier, veier, flyplasser og jernbaner; planeringsarbeid 45233000 - Bygge- og anleggsarbeid, fundamentering og overflatearbeid i forb.med anlegg av veier 45233100 - Byggearbeid i forbindelse med anlegg av veier 45233140 - Veiarbeid 45233141 - Veivedlikehold 90600000 - Virksomhet i forbindelse med opprydding og hygiene i by- og landområder og lignende tjenester 90620000 - Snørydding og brøyting 90630000 - IsryddingTildelinger
| Vinner | Verdi | Dato |
|---|---|---|
| Nils Wuttudal 869210722 ↗ | 26 000 000 kr | 04.07.2024 |
| Sunnmøre Maskinservice AS 916064640 ↗ | 26 000 000 kr | 04.07.2024 |
Om denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 4. juli 2024 av Haram kommune. Estimert verdi er 52 000 000 kr, eks. mva.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra Haram kommune
- Anskaffing av veterinærvakttenster i veterinærvaktdistrikta Haram og Ørskog (10.06.2026)
- Norway – Repair and maintenance services – Framework agreement for winter maintenance by road (13.05.2026)
- Rammeavtale for vintervedlikehald av veg (13.05.2026)
- Traktor (14.02.2026)
- Rammeavtale for graving og massetransport (06.02.2026)
Lignende anbud
Flere anbud i samme bransje
- Norway – Sewage, refuse, cleaning and environmental services – Winter maintenance, roads · Hamarøy kommune · tildelt (01.09.2026)
- Norway – Snow-clearing services – Procurement of a contract for winter maintenance on properties in Haugesund. · STATSBYGG (01.09.2026)
- Anskaffelse av avtale om vintervedlikehold på eiendommer i Haugesund · STATSBYGG (01.09.2026)
- Vintervedlikehold, veier · Hamarøy kommune · tildelt (01.09.2026)
- Høring - Rammeavtale på snørydding rundt kommunale bygg, samt takmåking og isjferning · Tromsø kommune (01.09.2026)
- Vintervedlikehold Stiftelsen Bolig Bygg · Stiftelsen Bolig Bygg (01.09.2026)
- Norway – Snow-clearing services – Winter maintenance · Sunnfjord kommune · tildelt (31.08.2026)
- Norway – Snow-clearing services – Winter operations on roads and open spaces – Karlsøy municipality 2026 · Karlsøy kommune (31.08.2026)
- Norway – Snow-clearing services – Snow clearing services for Helse Bergen HF and Helse Fonna HF (Haugesund and Karmøy) · SYKEHUSINNKJØP HF (31.08.2026)
- Vintervedlikehald · Sunnfjord kommune · tildelt (31.08.2026)