Tildelt can-standard EU / TED

Norway-Hønefoss: Procurement consultancy services

☆ Bokmerk
Oppdragsgiver STATENS KARTVERK
Publisert 17. august 2020

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Om dette anbudet

Norway-Hønefoss: Procurement consultancy services er en offentlig anbudskonkurranse kunngjort av STATENS KARTVERK 17.08.2020. Konkurransen gjelder kjøp innen kartfremstilling. Konkurransen er publisert via EU TED. Kunngjøringen har referanse ted:386756-2020 og er også klassifisert under digital kartlegging, rådgivning vedrørende innkjøp, rekrutteringstjenester, arbeidsformidlingtjenester. Det er totalt 58 tildelte kontrakter innen kartfremstilling i vår database med median kontraktverdi på 2,7 mill kr.

Markedskontekst

Basert på 58 historiske tildelinger innen samme bransje.

2 675 412 kr Typisk kontraktverdi (median)
30 000 kr – 40 000 000 kr Prisspenn (min – maks)
41 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Kartfremstilling →

Bransjekoder (CPV)

71354000 - Kartfremstilling 71354100 - Digital kartlegging 79418000 - Rådgivning vedrørende innkjøp 79600000 - Rekrutteringstjenester 79610000 - Arbeidsformidlingtjenester 79623000 - Formidling av arbeidstakere til handel og industri

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 17. august 2020 av STATENS KARTVERK.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra STATENS KARTVERK

Lignende anbud

Flere anbud i samme bransje