Norway – Gully emptiers – Procurement of a flushing and suction vehicle
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Beskrivelse
Stavanger municipality c/o Sport and outdoor environment shall enter into a contract for the procurement of one special vehicle for flushing and suction of the pipeline network and emptying interceptors for sludge, and more, hereafter called a flushing and suction vehicle.
Markedskontekst
Basert på 66 historiske tildelinger innen samme bransje.
Mest aktive vinnere
- Østfold stenmontering 7 kontrakter
- Nomi-Tek A/S 4 kontrakter
- Norva 24 as 3 kontrakter
- Bucher Municipal A/S 2 kontrakter
- Trucknor AS 2 kontrakter
Se alle vinnere innen Motorkjøretøyer til spesielle formål →
Krav og betingelser
Strukturerte felter fra konkurransegrunnlaget (eForms-XML).
Tildelingskriterier
- ( %)
- ( %)
- ( %)
Bransjekoder (CPV)
34144000 - Motorkjøretøyer til spesielle formål 34144410 - Slamsuger 34144500 - Kjøretøyer til avfall og kloakkTildelinger
| Vinner | Verdi | Dato |
|---|---|---|
| Bucher Municipal A/S (20010088) | 7 000 000 kr | 21.04.2026 |
Om denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på TED (EU) 21. april 2026 av Stavanger kommune. Estimert verdi er 7 000 000 kr, eks. mva.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra Stavanger kommune
- Norway – Transport equipment and auxiliary products to transportation – Competition for the procurement of 1 utility vehicle (04.09.2026)
- Norway – Heavy-duty motor vehicles – Contract for the procurement of four electric lorries (class N1). (04.09.2026)
- Konkurranse om kjøp av 1 nyttekjøretøy (04.09.2026)
- Konkurranse om kjøp av 4 elektriske lastebiler (klasse N1) (04.09.2026)
- Osmund Revheims vei og Treskeveien - forprosjekt VAO (04.09.2026)
Lignende anbud
Flere anbud i samme bransje
- Norway – Vehicle conversion and reconditioning services – Purchase of superstructure/equipment for a vacuum and jetting truck. · Oslo kommune v/ Vann- og avløpsetaten · avsluttet (06.08.2026)
- Kjøp av påbygg til suge-/spylebil · Oslo kommune v/ Vann- og avløpsetaten · avsluttet (06.08.2026)
- Norway – Gully emptiers – 2026006987 Prequalification Sludge suction delivered on hook lift frame · FORSVARSMATERIELL · avsluttet (20.07.2026)
- 2026006987 Prekvalifisering Slamsuger levert på krokløftramme · FORSVARSMATERIELL · avsluttet (20.07.2026)
- Norway – Transport equipment and auxiliary products to transportation – Sludge suction vehicle Blix · Bane NOR SF · avsluttet (15.05.2026)
- Slamsugebil Blix · Bane NOR SF · avsluttet (15.05.2026)
- Norway – Sludge removal services – Framework agreement suction and flushing services · Sirkula IKS · tildelt (12.05.2026)
- Rammeavtale suge- og spyletjenester · Sirkula IKS · tildelt (12.05.2026)
- Kjøp av spyle- og sugebil · Stavanger kommune · tildelt (21.04.2026)
- Norway – Transport equipment and auxiliary products to transportation – Sludge suction vehicle · SAUDA KOMMUNE · tildelt (30.03.2026)