Utløpt Kunngjøring av konkurranse

Veiledende kunngjøring - Uttakssentraler, operasjonslamper og undersøkelseslamper til Nye Hammerfest Sykehus, Finnmarkssykehuset HF

☆ Bokmerk
Oppdragsgiver SYKEHUSINNKJØP HF
Publisert 14. april 2021

📊 Få full anbudsanalyse (PDF)

4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.

Om dette anbudet

Veiledende kunngjøring - Uttakssentraler, operasjonslamper og undersøkelseslamper til Nye Hammerfest Sykehus, Finnmarkssykehuset HF er en offentlig anbudskonkurranse kunngjort av SYKEHUSINNKJØP HF 14.04.2021. Konkurransen gjelder kjøp innen utstyr til operasjonsstuer. Kunngjøringen har referanse 2021-308239 og er også klassifisert under operasjonsstuelamper, operasjonslamper. Det er totalt 4 tildelte kontrakter innen utstyr til operasjonsstuer i vår database med median kontraktverdi på 4,0 mill kr.

Markedskontekst

Basert på 4 historiske tildelinger innen samme bransje og fylke.

4 000 000 kr Typisk kontraktverdi (median)
1 652 949 kr – 4 338 298 kr Prisspenn (min – maks)
3 Ulike leverandører har vunnet i denne nisjen

Mest aktive vinnere

Se alle vinnere innen Operasjonsstuelamper →

Bransjekoder (CPV)

31524110 - Operasjonsstuelamper 33162100 - Utstyr til operasjonsstuer 33167000 - Operasjonslamper

Om denne anskaffelsen

Denne kunngjøringen ble publisert på Doffin 14. april 2021 av SYKEHUSINNKJØP HF.

Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.

Andre anbud fra SYKEHUSINNKJØP HF

Lignende anbud

Aktiv · SYKEHUSINNKJØP HF · Frist 02.10.2026

Norway – Operating-theatre devices – Competition: Electromechanical hand tool orthopaedic, HMN

The objective of the procurement is to procure parallel framework agreements for orthopaedic saws and drills with all the necessary additional equipment/additional accessories/edge assortment. The pro…

27.08.2026
26 dager igjen
Aktiv · SYKEHUSINNKJØP HF · Frist 02.10.2026

Konkurranse: Elektromekanisk håndverktøy ortopedisk, HMN

Helseforetakene i Helse Midt-Norge har til hensikt å få på plass en ikke eksklusiv rammeavtale på sag og drill til ortopedisk kirurgi, med utstyrsavhengig forbruksmateriell rammeavtaler. Det er tenkt…

27.08.2026
26 dager igjen

Markedsundersøkelse (RFI) - Rammeavtale for undersøkelseslamper

Formålet med markedsdialogen er å gi Forsvarsmateriell en mer inngående kunnskap om markedet med hensyn til potensielle leverandører, pris og leveringstid. Kravspesifikasjonen er vedlagt. Oppdragsgive…

30.06.2026

Flere anbud i samme bransje