Veiledende kunngjøring: Konkurranse om rammeavtale for hvite- og brunevarer mm
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Om dette anbudet
Veiledende kunngjøring: Konkurranse om rammeavtale for hvite- og brunevarer mm er en offentlig anbudskonkurranse kunngjort av Bergen kommune - Etat for boligforvaltning 15.12.2021. Konkurransen gjelder kjøp innen elektriske husholdningsapparater i Troms. Estimert kontraktverdi var 40,0 mill kr. Konkurransen er med rammeavtale-struktur. Kunngjøringen har referanse 2021-361208 og er også klassifisert under radio-, fjernsyn-, og telekommunikasjon samt tilhørende utstyr, deler til ovner, komfyrer, tallerkenvarmere og husholdningsapparater, luftrensere, radiatorer. Det er totalt 7 tildelte kontrakter innen elektriske husholdningsapparater i Troms i vår database med median kontraktverdi på 4,0 mill kr.
Markedskontekst
Basert på 7 historiske tildelinger innen samme bransje og fylke.
Mest aktive vinnere
- CULLIGAN NORGE AS 1 kontrakt
- Dipl. Ing. Houm AS 1 kontrakt
- Kaffemestern Tromsø AS 1 kontrakt
- Jacobs Douwe Egberts Norge AS 1 kontrakt
- Elkjøp Norge AS 1 kontrakt
Se alle vinnere innen Radio-, fjernsyn-, og telekommunikasjon samt tilhørende utstyr →
Bransjekoder (CPV)
32000000 - Radio-, fjernsyn-, og telekommunikasjon samt tilhørende utstyr 39710000 - Elektriske husholdningsapparater 39722000 - Deler til ovner, komfyrer, tallerkenvarmere og husholdningsapparater 39811200 - Luftrensere 44621100 - RadiatorerGeografi
TromsStedet er hentet direkte fra kunngjøringen og kan være oppdragsgivers administrative region, ikke nødvendigvis der ytelsen faktisk leveres.
Om denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på Doffin 15. desember 2021 av Bergen kommune - Etat for boligforvaltning. Estimert verdi er 40 000 000 kr, eks. mva.
Dette er en rammeavtale, som betyr at oppdragsgiveren inngår avtale med en eller flere leverandører for å regulere fremtidige bestillinger uten å gjennomføre full konkurranse hver gang.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra Bergen kommune - Etat for boligforvaltning
- EST- EØS - 005-2026 - Avtale om bo- og tjenestetilbud for 2 mannlige brukere (04.09.2026)
- Norway – Social work services with accommodation – EST- EEA - 005-2026 - Agreement on residential and service offers for 2 male users. (03.09.2026)
- EST- EØS - 005-2026 - Avtale om bo- og tjenestetilbud for 2 mannlige brukere (03.09.2026)
- E0011EBE - Entreprise - Hordvik skole, Utomhusplan (02.09.2026)
- Norway – Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products – Market survey - medical equipment and consumables (01.09.2026)
Lignende anbud
Rammeavtale for frisørmateriell til videregående skoler
Bakgrunn Innlandet fylkeskommune har behov for å etablere en ny rammeavtale for frisørmateriell til videregående skoler med frisørutdanning. Bakgrunnen for anskaffelsen er et løpende undervisningsbeh…
Rammeavtale renholdsprodukter med opsjon for renholdsmaskiner og -roboter
Anskaffelsens formål og innhold Oppdragsgiver skal inngå en ny rammeavtale for renholdsprodukter, ettersom eksisterende rammeavtale utløper 31.01.2027. Formålet med anskaffelsen er å sikre en stabil,…
2026/040 Rammeavtale for levering av renholdsmaskiner
Møre og Romsdal fylkeskommune innbyr til konkurranse for å inngå rammeavtale om levering av renholdsmaskiner til sine virksomheter. Bakgrunn Møre og Romsdal fylkeskommune har behov for å etablere en…
Rammeavtale renholdsprodukter med opsjon for renholdsmaskiner og -roboter
Anskaffelsens formål og innhold Oppdragsgiver skal inngå en ny rammeavtale for renholdsprodukter, ettersom eksisterende rammeavtale utløper 31.01.2027. Formålet med anskaffelsen er å sikre en stabil,…
Norway – Electrical domestic appliances – Framework agreement for white goods, brown goods and electrical articles.
The contracting authority in the procurement is the Directorate of Children, Youth and Family Affairs (Bufdir). The objective of the procurement is to enter into a framework agreement for the procurem…
Norway – Electrical supplies and accessories – Framework agreement - White goods, brown goods and small electrical appliances.
Kristiansand municipality, hereafter called the Contracting Authority, invites tenderers to an open tender contest for a framework agreement for the purchase and delivery of white goods, brown goods a…
Flere anbud i samme bransje
- Rammeavtale for frisørmateriell til videregående skoler · INNLANDET FYLKESKOMMUNE (01.09.2026)
- 2026/040 Rammeavtale for levering av renholdsmaskiner · Møre og Romsdal Fylkeskommune (28.08.2026)
- Rammeavtale for renholdsmaskiner inkl. service og vedlikehold · Verdal Kommune · tildelt (28.08.2026)
- Rammeavtale renholdsprodukter med opsjon for renholdsmaskiner og -roboter · Agder kollektivtransport AS (AKT) (28.08.2026)
- Rammeavtale renholdsprodukter med opsjon for renholdsmaskiner og -roboter · Agder kollektivtransport AS (AKT) (27.08.2026)
- Norway – Electrical domestic appliances – Framework agreement for white goods, brown goods and electrical articles. · Barne-, Ungdoms- Og Familiedirektoratet (24.08.2026)
- Kontraktstildeling anskaffelse av ny ballepresse til metall og vrakbiler · RENO-VEST PRODUKSJON AS · tildelt (24.08.2026)
- Norway – Electrical supplies and accessories – Framework agreement - White goods, brown goods and small electrical appliances. · KRISTIANSAND KOMMUNE (21.08.2026)
- Rammeavtale - Hvitevarer, brunevarer og småelektriske artikler · KRISTIANSAND KOMMUNE (21.08.2026)
- Rammeavtale for hvitevarer, brunevarer og elektriske artikler · Barne-, Ungdoms- Og Familiedirektoratet (21.08.2026)