Veiledende kunngjøring: Elektro og VVS forbruksmateriell til helseforetakene i Norge
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Om dette anbudet
Veiledende kunngjøring: Elektro og VVS forbruksmateriell til helseforetakene i Norge er en offentlig anbudskonkurranse kunngjort av SYKEHUSINNKJØP HF 02.10.2021. Konkurransen gjelder kjøp innen elektrisk maskineri, apparater, utstyr og forbruksvarer; belysning. Estimert kontraktverdi var 96,0 mill kr. Kunngjøringen har referanse 2021-383372 og er også klassifisert under elektriske fordelings- og styringsapparater, isolert ledning og kabel, elektrisk utstyr, elektroniske, elektromekaniske og elektrotekniske artikler. Det er totalt 460 tildelte kontrakter innen elektrisk maskineri, apparater, utstyr og forbruksvarer; belysning i vår database med median kontraktverdi på 9,5 mill kr.
Markedskontekst
Basert på 460 historiske tildelinger innen samme bransje.
Mest aktive vinnere
- Elkjøp Norge AS 14 kontrakter
- Bertel O. Steen Power Solutions Norway AS 10 kontrakter
- Caverion Norge AS (Hovedenhet) 8 kontrakter
- Bravida Norge AS 8 kontrakter
- Power Norge AS 6 kontrakter
Se alle vinnere innen Elektrisk maskineri, apparater, utstyr og forbruksvarer; Belysning →
Bransjekoder (CPV)
31000000 - Elektrisk maskineri, apparater, utstyr og forbruksvarer; Belysning 31200000 - Elektriske fordelings- og styringsapparater 31300000 - Isolert ledning og kabel 31600000 - Elektrisk utstyr 31700000 - Elektroniske, elektromekaniske og elektrotekniske artikler 39715000 - Vannvarmere og bygningsoppvarming; sanitært utstyr 42122000 - Pumper 42124000 - Deler til pumper, kompressorer, maskiner eller motorer 42130000 - Tappekraner, kraner, ventiler og tilsvarende tilbehør 42500000 - Kjøle- og ventilasjonsutstyr 44163000 - Rør og armatur 44410000 - Baderoms- og kjøkkenartiklerOm denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på Doffin 2. oktober 2021 av SYKEHUSINNKJØP HF. Estimert verdi er 96 000 000 kr, eks. mva.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra SYKEHUSINNKJØP HF
- Norway – Inspection of ventilation system – Annual inspection of safety ventilation cabinets/extraction cupboards and safety benches for St. Olavs Hospital. (01.09.2026)
- Norway – Breast prostheses – Breast implants for the health trusts in Norway (01.09.2026)
- Norway – Building construction work – Establishment and hire of a module building for Innlandet Hospital Ottestad project -551373 (01.09.2026)
- Norway – Tutorial services – Driving licence training class C1 to Nordlandssykehuset HF (01.09.2026)
- Norway – Repair and maintenance services – Framework agreement painting and residential wallpaper services and associated materials, Vestre Viken HF (01.09.2026)
Lignende anbud
Prekvalifisering Entreprise 4401 Belysningsutstyr - Nye Rikshospitalet
Formålet med anskaffelsen er å engasjere minimum en maksimalt fem leverandører som skal stå ansvarlig for ytelsene som skal leveres i entreprise 4401 Belysningsutstyr.Hovedelementene i oppdraget er Le…
Skogmo Vgs - Talevarslingsanlegg (PLIVO)
Skogmo videregående skole anskaffer et talevarslingsanlegg (PLIVO) for beredskap ved alvorlige hendelser. Anlegget erstatter eksisterende klokkeanlegg og dekker hele bygningsmassen. Anskaffelsen gjeld…
Norway – Installation services (except software) – Framework agreement for signage
OsloMet needs a framework agreement for the design, production, installation and maintenance of signs for OsloMet ́s buildings. The aim of the procurement is to cover OsloMet ́s need for signage, both…
Rv.555 Lyderhorntunnelen AID
Kontraktsarbeidet består hovedsakelig av to oppgaver; utbedring av eksisterende kamera-anlegg og etablering av nytt AID-anlegg for hendelsesdeteksjon i tunnel ved bruk av kamerabasert kunstig intellig…
Rammeavtale for skilting
OsloMet trenger en rammeavtale for design, produksjon, montering og vedlikehold av skilt for OsloMets bygninger. Formålet med anskaffelsen er å dekke OsloMets behov for skilting, både innvendig og utv…
Rammeavtale - Vei- og gatebelysning
Anskaffelsen gjelder rammeavtale for leveranse av vei- og gatebelysning, som nærmere beskrevet i Bilag 1 - Krav til Produkter og Leveranser. Rammeavtalen omfatter i tillegg leveranse av øvrige bel…
Flere anbud i samme bransje
- Prekvalifisering Entreprise 4401 Belysningsutstyr - Nye Rikshospitalet · Helse Sør-Øst RHF (31.08.2026)
- R01907 - Leie av byggekortlesere · Forsvarsbygg · tildelt (31.08.2026)
- Skogmo Vgs - Talevarslingsanlegg (PLIVO) · Telemark fylkeskommune (29.08.2026)
- Norway – Installation services (except software) – Framework agreement for signage · OsloMet - storbyuniversitetet (28.08.2026)
- Norway – Electrical services – Electrical services with accompanying materials - framework agreement. · Hamar kommune · tildelt (28.08.2026)
- Elektrotjenester med tilhørende materiell - rammeavtale · Hamar kommune · tildelt (28.08.2026)
- Nødstrøm · Politiets fellestjenester · tildelt (28.08.2026)
- Rv.555 Lyderhorntunnelen AID · Statens vegvesen (28.08.2026)
- Rammeavtale - Vei- og gatebelysning · LYSE LUX AS (27.08.2026)
- 481 Mikrobølgeassistert syrefordøyelsessystem · Norsk nukleær dekommisjonering (NND) (27.08.2026)