Veiledende kunngjøring Ansiktsmaske og vindbrille
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Om dette anbudet
Veiledende kunngjøring Ansiktsmaske og vindbrille er en offentlig anbudskonkurranse kunngjort av Forsvaret v/Forsvarets logistikkorganisasjon 04.06.2018. Konkurransen gjelder kjøp innen yrkesklær, spesielle arbeidsklær og tilbehør. Kunngjøringen har referanse 2018-408096 og er også klassifisert under klær, fottøy, bagasjeartikler og tilbehør, arbeidsklær tilbehør, beskyttelsesbriller, sikkerhetsbriller. Det er totalt 357 tildelte kontrakter innen yrkesklær, spesielle arbeidsklær og tilbehør i vår database med median kontraktverdi på 5,0 mill kr.
Markedskontekst
Basert på 357 historiske tildelinger innen samme bransje.
Mest aktive vinnere
- Sverre W. Monsen AS 28 kontrakter
- TOOLS AS 18 kontrakter
- Bekken & Strøm AS 13 kontrakter
- Tess Nord AS 10 kontrakter
- Ahlsell Norge AS (hovedenhet) 9 kontrakter
Se alle vinnere innen Klær, fottøy, bagasjeartikler og tilbehør →
Bransjekoder (CPV)
18000000 - Klær, fottøy, bagasjeartikler og tilbehør 18100000 - Yrkesklær, spesielle arbeidsklær og tilbehør 18140000 - Arbeidsklær tilbehør 33735000 - Beskyttelsesbriller 33735100 - Sikkerhetsbriller 35000000 - Sikkerhets-, brannslukkings-, politi- og forsvarsutstyr 35800000 - Individuelt- og støtteutstyr 37412250 - Masker, finner eller snorklerOm denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på Doffin 4. juni 2018 av Forsvaret v/Forsvarets logistikkorganisasjon.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra Forsvaret v/Forsvarets logistikkorganisasjon
- 2026020679 - FT-IR med automatisk prøveveksler (23.06.2026)
- 2026020865 - Viskositetsmåler med autosampler (23.06.2026)
- 2026014435 - Automatisk flammepunktsmåler (Abel) (10.04.2026)
- 2025046102 - Akkreditert kalibrering av Powersensorer (16.12.2025)
- Anskaffelse av prosjektleder til FLO (11.12.2025)
Lignende anbud
Norway – Occupational clothing, special workwear and accessories – Framework agreement for the purchase of work clothes, shoes and protective equipment.
Oslo municipality shall enter into a framework agreement for the purchase of work clothes, shoes and protective equipment. The framework agreement will cover the need for a standardised assortment of …
Rammeavtale for kjøp av arbeidsklær, sko og verneutstyr
Oslo kommune skal inngå rammeavtale for kjøp av arbeidsklær, sko og verneutstyr. Rammeavtalen vil dekke behov for et standardisert sortiment av arbeidsklær, verneutstyr, hansker og fottøy. Oppdragsgiv…
Norway – Washing and dry-cleaning services – Laundry services for linen, patient textiles and work clothes.
Enebakk municipality invites tenderers to a competition for a framework agreement for laundry services, including washing and hire of institution and work wear, as well as washing the residents' perso…
Vaskeritjenester for flattøy, pasienttøy og arbeidstøy
Enebakk kommune inviterer til konkurranse om inngåelse av rammeavtale for vaskeritjenester, herunder vask og leie av institusjons- og arbeidstøy samt vask av beboernes personlige tøy.
RFI - Anskaffelse av arbeidsklær og personlig verneutstyr
Haugaland Kraft-konsernet bestående av Haugaland Kraft AS og dets datterselskaper inviterer med dette til å gi innspill/tilbakemeldinger til kravspesifikasjoner for kjøp av arbeidsklær og personlig ve…
Norway – Clothing, footwear, luggage articles and accessories – IK-EØS 028-2026 Workwear and protective clothing, including rain wear and shoes.
Procurement of workwear and protective clothing, including rain wear, protective equipment and shoes for use in technical services, building and construction, cleaning, schools and nurseries etc., the…
Flere anbud i samme bransje
- Norway – Occupational clothing, special workwear and accessories – Framework agreement for protective clothes and work clothes. · NGIR IKS · tildelt (03.09.2026)
- Rammeavtale for verneklede og arbeidstøy · NGIR IKS · tildelt (03.09.2026)
- Norway – Occupational clothing, special workwear and accessories – Framework agreement for the purchase of work clothes, shoes and protective equipment. · Oslo kommune v/ Økonomi- og forvaltningsetaten (31.08.2026)
- Rammeavtale for kjøp av arbeidsklær, sko og verneutstyr · Oslo kommune v/ Økonomi- og forvaltningsetaten (31.08.2026)
- Rammeavtale for renholdsutstyr, papir-, plast - og storhusholdningsprodukter · Midt-telemark Kommune · avsluttet (28.08.2026)
- Norway – Occupational clothing, special workwear and accessories – Workwear, shoes, gloves and protective equipment. · Norges miljø- og biovitenskapelige universitet · tildelt (27.08.2026)
- Arbeidstøy, sko hansker og verneutstyr · Norges miljø- og biovitenskapelige universitet · avsluttet (27.08.2026)
- Norway – Washing and dry-cleaning services – Laundry services for linen, patient textiles and work clothes. · Enebakk Kommune (26.08.2026)
- Vaskeritjenester for flattøy, pasienttøy og arbeidstøy · Enebakk Kommune (26.08.2026)
- Norway – Occupational clothing, special workwear and accessories – RFI - Procurement of work clothes and personal protective equipment. · Haugaland Kraft AS · avsluttet (14.08.2026)