Frivillig Intensjonskunngjøring (Forsvarsmateriell FOSA del I)
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Om dette anbudet
Frivillig Intensjonskunngjøring (Forsvarsmateriell FOSA del I) er en offentlig anbudskonkurranse kunngjort av Forsvaret v/Forsvarets logistikkorganisasjon 16.03.2018. Konkurransen gjelder kjøp innen militære forsvarstjenester. Konkurransen er organisert som konkurranse med forhandling uten forutgående kunngjøring. Kunngjøringen har referanse 2018-897883 og er også klassifisert under politiutstyr, individuelt- og støtteutstyr, offentlig forvaltning, tjenester i forbindelse med allmenn lov og orden.
Bransjekoder (CPV)
35200000 - Politiutstyr 35800000 - Individuelt- og støtteutstyr 75100000 - Offentlig forvaltning 75221000 - Militære forsvarstjenester 75242000 - Tjenester i forbindelse med allmenn lov og ordenOm denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på Doffin 16. mars 2018 av Forsvaret v/Forsvarets logistikkorganisasjon.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra Forsvaret v/Forsvarets logistikkorganisasjon
- Rammeavtale - Levering og regummiering av dekk (19.12.2018)
- Rammeavtale sjokk- og vibrasjonsdempere (03.12.2018)
- Rammeavtale - Blybatterier (23.11.2018)
- Rammeavtale sjokk- og vibrasjonsdempere (13.11.2018)
- RHIBer til bording av fartøy (09.11.2018)
Lignende anbud
Flere anbud i samme bransje
- Norway – Administration, defence and social security services – Assistance with performance and service testing within security, security and joint services. · Departementenes sikkerhets- og serviceorganisasjon · tildelt (24.01.2025)
- Bistand knyttet til virksomhets- og tjenestetesting innenfor vakt-, sikrings- og fellestjenester · Departementenes sikkerhets- og serviceorganisasjon · tildelt (24.01.2025)
- Norway – Airport equipment – Invitation to Pre-Qualification 2024022811 Airport Spreaders · FORSVARSMATERIELL · avsluttet (17.12.2024)
- Invitation to Pre-Qualification 2024022811 Airport Spreaders · FORSVARSMATERIELL · avsluttet (17.12.2024)
- Norway – Administration, defence and social security services – Assistance with performance and service testing within security, security and joint services. · Departementenes sikkerhets- og serviceorganisasjon · avsluttet (31.10.2024)
- Bistand knyttet til virksomhets- og tjenestetesting innenfor vakt-, sikrings- og fellestjenester · Departementenes sikkerhets- og serviceorganisasjon · avsluttet (31.10.2024)
- Norway – Paving machinery – RFI P5097 - Wheeled Bridge Layers · FORSVARSMATERIELL · avsluttet (24.09.2024)
- RFI P5097 - Wheeled Bridge Layer · FORSVARSMATERIELL · avsluttet (24.09.2024)
- Norway – Weapons, ammunition and associated parts – RFI - Request for Information - Long Range Precision Fire System · FORSVARSMATERIELL · avsluttet (26.12.2023)
- RFI - Markedsundersøkelse - Landbasert langtrekkende presisjonsild · FORSVARSMATERIELL · avsluttet (26.12.2023)