Ecopro AS - mellomlager biorest, ny kunngjøring
☆ Bokmerk📊 Få full anbudsanalyse (PDF)
4-siders rapport med kjøperens historikk, sannsynlige konkurrenter, pris-benchmark og risiko-signaler. 199 kr per anbud. Pro-abonnenter får 10/mnd inkludert.
Om dette anbudet
Ecopro AS - mellomlager biorest, ny kunngjøring er en offentlig anbudskonkurranse kunngjort av SPERA AS 09.07.2019. Konkurransen gjelder kjøp innen anleggsarbeid i forbindelse med oppføring av lagerhus og industribygninger. Kunngjøringen har referanse 2019-370263. Det er totalt 16 tildelte kontrakter innen anleggsarbeid i forbindelse med oppføring av lagerhus og industribygninger i vår database med median kontraktverdi på 30,0 mill kr.
Markedskontekst
Basert på 16 historiske tildelinger innen samme bransje.
Mest aktive vinnere
- Coolteam AS 2 kontrakter
- GK Norge AS 2 kontrakter
- Lunder AS 1 kontrakt
- STAVANGER ENGINEERING AS 1 kontrakt
- Veidekke Entreprenør AS (hovedenhet) 1 kontrakt
Se alle vinnere innen Anleggsarbeid i forbindelse med oppføring av lagerhus og industribygninger →
Bransjekoder (CPV)
45213200 - Anleggsarbeid i forbindelse med oppføring av lagerhus og industribygningerOm denne anskaffelsen
Denne kunngjøringen ble publisert på Doffin 9. juli 2019 av SPERA AS.
Tilbydere bør lese hele konkurransegrunnlaget nøye og merke seg kvalifikasjonskrav, tildelingskriterier og frister. Spørsmål til konkurransen rettes til oppdragsgiver.
Andre anbud fra SPERA AS
- Norway – Construction work – Turnkey contract with interaction - Prequalification (13.10.2025)
- Energisentral Gimse (03.03.2021)
- Idrettshall over P-hus Gimse (15.09.2020)
- Ecopro Verdal (07.04.2020)
- Inderøy kommune - utvikling av næringsareal (25.03.2020)
Lignende anbud
Verksted og lager på Grødaland E02 - Utenomhusentreprise
IVAR IKS ønsker tilbud E02 – Utenomhusentreprisen. Den inneholder følgende: - Legging av nye fjernvarmerør, overvannsledninger, kummer, grøfter og tilkoblinger til eksisterende fjernvarmenett og eksit…
Sortland VGS, Kleiva - Hønsehus
Nordland fylkeskommune v/eiendomsseksjonen som byggherre skal rehabilitere hønsehuset, bygg N, på Sortland videregående skole – studiested Kleiva. Prosjektet utføres som en totalentreprise etter NS840…
2025039325 – Utbytting løftebukker, Fellesverkstedet Bardufoss
Bytte av defekte løftebukker.Befaring blir avholdt 1. september kl. 12.00
Høring av konkurransegrunnlag - Nytt verkstedbygg, 2026
Formål med anskaffelsen er å bytte et nytt verkstedbygg hos Attvin. Vedlagt finner dere lenke til konkurransedokumentene: https://filesender.esunnmore.no/filesender/?s=download&token=64ca8fc1-0ced-…
Høring av konkurransegrunnlag - Nytt verkstedbygg, 2026
Formål med anskaffelsen er å bytte et nytt verkstedbygg hos Attvin. Vedlagt finner dere lenke til konkurransedokumentene: https://filesender.esunnmore.no/filesender/?s=download&token=6f2fb8ab-ee7c-4…
Flere anbud i samme bransje
- Verksted og lager på Grødaland E02 - Utenomhusentreprise · IVAR IKS (01.09.2026)
- Sortland VGS, Kleiva - Hønsehus · Nordland fylkeskommune (29.08.2026)
- Norway – Assembly and erection of prefabricated structures – Competition - C01642 - Project 101387 - Technical Operations warehouse Bjerkvik - RENO · Forsvarsbygg · avsluttet (19.08.2026)
- 2025039325 – Utbytting løftebukker, Fellesverkstedet Bardufoss · Forsvarsbygg (19.08.2026)
- 100756 Verksted og vedlikeholdsbygg - Ørland · Forsvarsbygg · avsluttet (19.08.2026)
- Sortland VGS, Kleiva - Hønsehus · Nordland fylkeskommune · avsluttet (18.08.2026)
- Konkurranse - C01642 - Prosjekt 101387 - Teknisk Driftslager Bjerkvik - RENO · Forsvarsbygg · avsluttet (18.08.2026)
- Totalentreprise trafobygg og el-tavlerom · NGIR IKS · avsluttet (15.08.2026)
- Norway – Assembly and erection of prefabricated structures – Competition - C01642 - Project 101387 - Technical Operations warehouse Bjerkvik - RENO · Forsvarsbygg · avsluttet (12.08.2026)
- Konkurranse - C01642 - Prosjekt 101387 - Teknisk Driftslager Bjerkvik - RENO · Forsvarsbygg · avsluttet (11.08.2026)